x
Sipariş Takibi Mağazalarımız
Müşteri Hizmetleri : 0533 735 02 35 |
Hesabım Üye Girişi / Kayıt Ol Alışveriş Sepetiniz 0 Ürün / TL
SONY TA-ZH1ES Hybrid Amplifikatör Devresi ile Birinci Sınıf Kulaklık Amfisi
  • SONY TA-ZH1ES Hybrid Amplifikatör Devresi ile Birinci Sınıf Kulaklık Amfisi
  • SONY TA-ZH1ES Hybrid Amplifikatör Devresi ile Birinci Sınıf Kulaklık Amfisi
Paylaş :
Yorumları Oku
SONY TA-ZH1ES Hybrid Amplifikatör Devresi ile Birinci Sınıf Kulaklık Amfisi SONY-TAZH1ES.CEL
11.999,00 TLKDV DAHİL
Havale İle: 11.519,04 TL
Ödeme Seçenekleri İçin Tıklayınız.
150 TL ve üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
 
Garanti Bilgisi:Sony Eurasia
Teslimat Bilgisi:3-4 Hafta

Özel Siparişle Gelen Üründür. Sipariş Tarihinden İtibaren 3-4 Teslim Süresidir.

Sony TA-ZH1ES Genel Bakış


Kişiselleştirilmiş bir hi-fi dinleme deneyimi sunmak üzere tasarlanan Sony TA-ZH1ES , dijital analog hibrid amplifikatör devresine sahip bir kulaklık amplifikatörüdür. Bu devre, dijital bütünlüğü korumak ve aynı zamanda sinyali keyifli, analog ses haline dönüştürmek için tasarlanmıştır.Ünite, girişler ve çıkışlar açısından çok şey içeriyor ve size USB girdileri, standart 3,5 mm kulaklık jakı ve 4.4 mm dengeli çıkıştan bahsetmiyorum bile, televizyonlardan oyun konsollarına kadar herhangi bir şey için destek veriyor. Kaputun altında, TA-ZH1ES, tescilli olmayan feedback S-Master teknolojisi sunuyor. Ayrıca bir analog ileri besleme amfi ile dijital dönüştürme aşaması sağlanmıştır. Cihaz, bu elemanların en üst seviyedeki potansiyelinde çalışmasını sağlamak için gelişmiş FPGA işleme yöntemini kullanır; bu sayede son derece ayrıntılı ve son derece sadık bir sonik deneyim kazanırsınız.

TA-ZH1ES, geleneksel PCM dosyalarının yanı sıra DSD yerel ve DSD DoP formatlarını oynatabilir. Aslında, yeniden yazım motorunu kullanarak, herhangi bir PCM'yi 11.2 MHz'e kadar DSD'ye dönüştürebilirsiniz. Sesi daha da tatlandıran DSEE HX büyütme teknolojisi, yeniden dağıtıldığınız sinyalin her nüansını korumanıza izin verir. Rezonansları ortadan kaldırmak için akustik olarak ayarlanmış panel, analog dinleme deneyimini yeniden üretmek için bir yerleşik DC faz doğrusallaştırıcı ve yüksek empedanslı kulaklıklar için sinyal düzeltme gibi daha pek çok özellik var.

Yüksek Çözünürlük ve Desteklenen Örnek Oranlar
Bu cihaz, 385 kHz / 32 bit'e kadar PCM çalma, 11.2 MHz / 1 bit'e kadar DSD DoP ve 22.4 MHz / 1 bit'e kadar doğal DSD'yi destekler.
Dijital Amplifikasyon İçin Tescilli Teknoloji
Sony'nin tescilli geri bildirimsiz S-Master teknolojisi, dinamik dijital sesin saflığını korumayı amaçlıyor. DA hibrid amplifikatörünün, bir analog ileri besleme amfi ile hassasiyet ve ses kalitesini arttırması amaçlandığı halde, analog yükselteç anahtarlama amplifikasyonunun neden olduğu hataları düzeltir.
Sinyal Düzeltme
Yüksek empedanslı kulaklıklar yüksek güç gerektirir; Bununla birlikte, gerçek ve ideal sinyaller arasında bir fark yaratabilir, bu nedenle analog amplifikatör bu sinyal eksikliklerini daha temiz, daha doğal bir ses için düzeltebilir.
DSEE HX Geliştirme Teknolojisi
DSEE HX büyütme teknolojisi, standart, kadın vokal, erkek vokal, vurmalı çalgılar ve dizgiler olmak üzere TA-ZH1ES'e beslenen sonik materyalin her nüansını korumak için tasarlanmıştır ve beş moda sahiptir.
Gelişmiş FPGA İşleme
Yeni DA Hybrid Amplifikatör Devresinin özelliklerini en üst düzeye çıkarmak için amplifikatör, gelişmiş bir FPGA işlemcisi ile tasarlandı ve Sony'nin yüksek sadakatli sinyal dönüşümünün özel talepleri için devrelerini özelleştirmesine izin verdi.
Herhangi bir Kaynağı DSD'ye Dönüştür
Sony'nin önceki modellerinin iki katı dönüştürme doğruluğu sunan yeni DSD Yeniden Yazma Motoru, herhangi bir PCM müzik kaynağını 11.2 MHz DSD'ye dönüştürmenize izin verir. Teknoloji, herhangi bir sinyali DSD ses formatına dönüştürmek için bir FPGA (Alan Programlanabilir Gate Array) kullanıyor.
Yerleşik DC Faz Doğrusallaştırıcı
Yerleşik bir DC Aşama Doğrusallaştırıcı, çok çeşitli sonik imzaların etkin bir şekilde çoğaltılması için çalışır. Çeşitli analog amplifikatörlerin faz karakteristiklerine uymak için dijital sinyal işlemeyi uygular ve analog deneyim için daha tipik bir ses çıkarır.
Sağlam ve Dayanıklı
TA-ZH1ES, rijitliği ve düşük ağırlık merkezi sağlayan çift katmanlı taban plakasına sahiptir. Bu ek koruma, ses kalitesi için daha fazla fayda sağlar.
FBW Şasesi ile İzolasyon
Bir katı FBW Şasi, devrenin titreşimden ayrılması için tasarlanmıştır. Titreşimi en aza indirgeyerek ve yanal hareketi önleyerek, daha temiz ve daha saf bir ses için gürültü azaltılır. Duvar yapısı sağlamlığı korumak için geniş bir alüminyum bloktan yapılmıştır.
Rezonansı Gidermek için Akustik Artırılmış Panel
Kulaklık amplifikatörünün üst paneli çelik ve alüminyumdan oluşur. Bu malzemelerin her biri kendi rezonans frekansına sahiptir ve kombinasyon halinde kullanıldıklarında birbirlerini bastırırlar. Sonuç, gereksiz rezonansı etkili bir şekilde ortadan kaldırmaktır.
Çeşitli Girdiler ve Çıktılar
Amfi, Walkman, TV'ler ve PlayStation konsolları da dahil olmak üzere çeşitli giriş cihazlarını destekleyen çeşitli terminallere sahiptir. Ampul, dengeli (iki adet 3.5mm mini fiş ve bir XLR4 fişi) ve dengesiz (3.5mm stereo standart fiş, stereo mini fiş) dahil olmak üzere çeşitli kulaklık çıkış bağlantıları kullanıyor.
Benzer Ürünler
E-bülten Aboneliği Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için siz de e-bültenimize kolayca kayıt olabilirsiniz!
Copyright © 2015 Hepsisony.com Tüm Hakları Saklıdır, sitede bulunan görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.