Sony KD-65XH9096 65 inch 4K Android TV

SONY-KD65XH9096BAEP
BARKOD : 4548736114630
Stok Durumu :
Stokta
Yorumlar(0)

%24

İndirimli
16.999,00 TL
12.999,00 TL
Havale ile : 12.479,04 TL %4 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Sony KD-65XH9096 65 inch UHD 4K Android Akıllı TV

  • Gerçekçi parlaklık ve gölge ayrıntıları için LED bölgeleri bağımsız olarak aydınlatılır veya kısılır
  • 4K HDR İşlemci X1'in olağanüstü gerçekçiliği
  • 100Hz Yerel Panel ile X-Motion Netlik 
  • 4K X-Reality PRO ile 4K'ya yakın tüm içerikleri yükseltin
  • Sürükleyici bir deneyim için görüntü ile uyumlu ses

  En iyi 3 özellik: 

  Derin kontrastla dolu ayrıntılı resimler
  Yönetmenin istediği gibi filmlerin keyfini çıkarın. Güçlü işlemcimiz kontrastı artırır, böylece her sahnede daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

  Ses ve görüntü uyum içinde - ayrı olarak monte edilmiş tweeter
  Ses konumlandırma tweeter'ları, sesin ekrandaki konumunu optimize etmeye yardımcı olur, böylece hassas bir şekilde kontrol edilir
  sahnenin sağ tarafından yüksek kaliteli ses.
  Minimal tasarım sizi fotoğrafın içine çeker
  Dar bir alüminyum çerçeve, gerçekten sinematik ve etkileyici bir izleme deneyimi için ekrana odaklanmanızı sağlar. İnce, alüminyum çerçeve TV'ye lüks bir görünüm ve his verir.
  Gerçekçi kontrast hassasiyetinin tadını çıkarın
  İnce ayrıntıları ortaya çıkardığınızda gerçek resimlerin nasıl olabileceğini keşfedin. LED bölgeleri bağımsız olarak aydınlatıldığında, Full Array LED, açık alanları daha aydınlık ve karanlık alanları daha karanlık yaparak daha gerçekçi kontrast sağlar. Kontrast, parıltıda daha yüksek zirveler ve gölgedeki daha koyu siyahlar için parlaklığı ayarlayan X eğilimli Dinamik Aralık ile daha da geliştirilmiştir.
  Renk ve kontrastı daha gerçek hale getirme
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca bir siyah-beyaz kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki tek nesnelerdeki renk analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler tek tek yeniden düzenlendiği için, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi görüntüler üretebilir.
   
  Süper çözünürlük, ne izliyor olursanız olun
  , yalnızca 4K HDR işlemcimiz X1 tarafından desteklenen, gerçek dünya detayları ve dokusu ile zengin, muhteşem 4K resimleri görün. 2K ve hatta Full HD olarak çekilen görüntüler, benzersiz bir 4K veritabanı kullanılarak 4K X-Reality PRO ile 4K çözünürlüğe yakın bir boyuta yükseltilir.
  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı
  üretir X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, renk spektrumunu genişleterek geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakındır.
   
  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net hale getirme
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanıklaşıyor gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz her şeyi pürüzsüz, parlak ve net tutar. Her 'yanıp sönme' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, parlaklık gerektiğinde artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 
   
  Güzel eşleşen resimler ve ses
  Ekranın altında bir hoparlör bulunan geleneksel TV'lerde ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio cihazımız, TV'nin arkasında, sesin gerçekten sürükleyici bir deneyim için aksiyonu takip etmesini sağlayan iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir.
   
  Yüksek kaliteli ses dinleyin
  Benzersiz yeni şekli ile TV'nin ses kalitesini ve inceliğini tamamlayacak şekilde tasarlanan X Dengeli Hoparlörlerimiz, filmleri ve müziği net sesle yönlendirir.
  Dolby Atmos ile ses akıyor Etraftaki
  sahnede sanki sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, hem yukarıdan hem de yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için yukarı doğru hareket eden nesnelerin daha gerçekçilikle işitilmesini sağlayabilirsiniz.
   
  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin tadını çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden yaptığınız gibi dinleyin. Girişleri dönüştürerek S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak çok surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha sürükleyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.
  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses
  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza otomatik olarak ayarlar.
  Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın
  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme master'ındaki ile aynı görüntü kalitesini TV'de yeniden oluşturmak için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve amacı sadakatle korunur.
   
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari'den film ve şovlar izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın. 
   
  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 4K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda kullanarak kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım da kullanımı gerçekten kolaylaştırır. 
  İçeriği yaratıcı olarak tasarlayın Deneyimler
  filmden TV'ye dijital olarak sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz stüdyoda tasarlanan yönetmen değildir. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlar.
   
  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Bu TV, üretim sürecindeki renk farklılıklarını gidermek için Portrait Displays'in yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazırdır. Bu, benzeri görülmemiş bir kalibrasyon seviyesine ve geleneksel resim ayarları ile ayarların ince ayarının yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyali için geçerli olan yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en ince renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmalarını sağlayarak evde profesyonel kalitede renk kalibre edilmiş doğrulukta resimler sunma taahhüdümüzü gösteren CalMAN'a hazırdır. 
  Kablolar gizli, düzenli ve düzenli
  Kabloları ürünle birlikte verilen kablo tutucusuyla birlikte standın içinde düzgün bir şekilde gizli tutun ve yerinde tutun.
   
  Ayrık Metal Bıçak Sehpası, çift konumlu
  Gürültüsüz standımız ayrı bir rafa oturur ve izleme deneyiminizden ödün vermez. Geniş ve dar ayarlarla, büyük veya küçük raflarda kullanabilirsiniz.
   
  Sinemanın heyecanını kucaklayın
  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos, odayı sürükleyici surround sesle dolduruyor.
  Görüntü İşlemci X1 4K HDR 
  Eşsiz işleme gücü ile Picture Processor X1 4K HDR, ekranda yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıyı ve rengi akıllıca geliştirir, böylece izlediğiniz her şey net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olur. 
   
  X-Motion Clarity ile son derece net olan her hareket
  X-Motion Clarity teknolojimiz hızlı aksiyonu pürüzsüz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, görüntüler parlaklık kaybı olmadan gerçek kalır. 
   
  4K X-Reality PRO
  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 4K X-Reality PRO ile, her görüntü olağanüstü netlik için gerçek 4K kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltilir. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, böylece kitaplarda ve kütüphanenin mimarisinde ekstra ayrıntılar ortaya çıkar. 
  Heyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedin
  Bu TV size 4K HDR filmlerin ve oyunların heyecanını getiriyor. HDR10, Hibrit Log-Gama ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir
   
  Dolby Vision. Atmosfer
  Evinizde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos ™, odayı sürükleyici surround sesle doldurur.
   
  Favori uyumlu cihazlarınıza kolayca bağlanın
  Amazon Alexa ile çalışır Bir Amazon
  TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için Amazon Alexa özellikli cihazlarınızı bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz
  Google Home ile
  bağlanın Bir Sony TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için Google Home'a bağlanın. Google Home ile, en sevdiğiniz videoları parmağınızı kaldırmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Motionflow XR, hareketi pürüzsüz tutar: 1000Hz
  Motionflow XR ile hızlı hareket eden dizilerde bile pürüzsüz ve keskin ayrıntıların tadını çıkarın. Bu yenilikçi teknoloji, orijinal olanlar arasında ekstra kareler oluşturur ve ekler. Birbirini izleyen karelerdeki temel görsel faktörleri karşılaştırır, ardından dizilerdeki eksik eylemin bölünmüş saniyesini hesaplar. Bazı modellerde ayrıca bulanıklıktan arınmış ve gerçekten sinematik bir görünüm için siyah çerçeve yerleştirme özelliği de vardır. 

  Bravia Android TV ile tanışıyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sevdiğiniz tüm şeyleri, şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında düşünün. Yepyeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında herhangi bir içeriğe bağlanmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol. 

  alt

  Google Play: İçerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri ve TV şovlarını, oyunları ve daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde geniş ve sürekli büyüyen uygulama seçeneklerinin keyfini çıkarın  

  alt

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu açın ve canlı TV, istek üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta en sık gittiğiniz içeriği size göstermek için içerik çubuğunu özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az zaman ayırın ve daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama size zaman alan metin girişi zorluğu olmadan farklı hizmetlerde içerik bulmanıza olanak tanıyarak Google aramanın gücünü sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; Örneğin “romantik komediler” istemek, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Bu TV, üretim sürecindeki renk farklılıklarını gidermek için Portrait Displays'in yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazırdır. Bu, benzeri görülmemiş bir kalibrasyon seviyesine ve geleneksel resim ayarları ile ayarların ince ayarının yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyali için geçerli olan yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en ince renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmalarını sağlayarak evde profesyonel kalitede renk kalibre edilmiş doğrulukta resimler sunma taahhüdümüzü gösteren CalMAN'a hazırdır.

  Ekran görüntüsü

  • Diyagonal 164 cm (65 ")
  • Çözünürlük: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
  • Arka ışık tipi: Doğrudan LED + doğrudan arka ışık Tam Dizi LED
  • Diğer özellikler: yüksek dinamik aralık HDR ( HDR10 , HLG ve Dolby Vision dahil ) görüntü işlemcisi X1 4K HDR İşlemci , gelişmiş netlik 4K X-Reality PRO , Triluminos'u görüntüleme , HDR teknolojisini kullanan gelişmiş nesneler X-eğilimli Dinamik Aralık , gelişmiş hareket X -Motion Netliği

  TV alıcısı

  Multimedya ve ilginç özellikler

  • Android 9.0 Pie işletim sistemi
  • Dahili 16 GB depolama alanı
  • Sesli arama
  • Vewd web tarayıcısı
  • Google Play App Store
  • Netflix, Youtube, Amazon Prime
  • Amazon Alexa, Google Asistan ve Google Home desteği
  • Airplay, Apple Home Kit (gelecekteki ürün yazılımı güncellemesi yoluyla edinilebilir)
  • DLNA ev ağı oynatma
  • HbbTV karma yayını
  • Tümleşik Wi-Fi a / b / g / n / ac
  • Ethernet (LAN)
  • HDCP2.3
  • Bluetooth kablosuz arayüzü 4.2
   • HID profili (fare / klavye bağlantısı)
   • HOGP profili (düşük güçlü cihaz bağlantısı)
   • SPP profili (seri bağlantı noktası profili)
   • A2DP profili (stereo ses)
   • AVRCP profili (AV uzaktan kumanda)
  • Yerleşik Chromecast
  • Elektronik EPG kılavuzu
  • Açma ve kapama zamanlayıcısı
  • teleteks
  • Ebeveyn kilidi
  • Calman yazılımı ile otomatik kalibrasyon
  • PVR - yayınları harici bir USB sürücüsüne kaydetme
   • Desteklenen USB sürücü formatları: FAT16, FAT32, exFAT, NTFS
  • Harici bir USB sürücüden medya oynatıcı

  Ses

  • Ses çıkış gücü 10 W + 10 W
  • Akustik Çoklu Ses hoparlörü
  • Dolby Audio, Dolby Atmos
  • DTS dijital surround ses
  • S-Force Front Surround teknolojisi
  • Düzgün Net Faz frekansı dengeleme

  Paket içeriği ve boyutları

  • Birlikte verilen aksesuarlar:
   • pil
   • Ses kontrolü RMF-TX500E için uzaktan kumanda
   • Güç kablosu
   • Kullanma talimatları
   • Hızlı Kurulum Sihirbazı
   • Masanın üzerinde durun
  • Paket boyutları (G × Y × D): 157,4 × 95,8 × 18,4 cm (31 kg)

 • Ürün Özellikleri

  Sony KD-65XH9096 65 inch UHD 4K Android Akıllı TV

  • Gerçekçi parlaklık ve gölge ayrıntıları için LED bölgeleri bağımsız olarak aydınlatılır veya kısılır
  • 4K HDR İşlemci X1'in olağanüstü gerçekçiliği
  • 100Hz Yerel Panel ile X-Motion Netlik 
  • 4K X-Reality PRO ile 4K'ya yakın tüm içerikleri yükseltin
  • Sürükleyici bir deneyim için görüntü ile uyumlu ses

  En iyi 3 özellik: 

  Derin kontrastla dolu ayrıntılı resimler
  Yönetmenin istediği gibi filmlerin keyfini çıkarın. Güçlü işlemcimiz kontrastı artırır, böylece her sahnede daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

  Ses ve görüntü uyum içinde - ayrı olarak monte edilmiş tweeter
  Ses konumlandırma tweeter'ları, sesin ekrandaki konumunu optimize etmeye yardımcı olur, böylece hassas bir şekilde kontrol edilir
  sahnenin sağ tarafından yüksek kaliteli ses.
  Minimal tasarım sizi fotoğrafın içine çeker
  Dar bir alüminyum çerçeve, gerçekten sinematik ve etkileyici bir izleme deneyimi için ekrana odaklanmanızı sağlar. İnce, alüminyum çerçeve TV'ye lüks bir görünüm ve his verir.
  Gerçekçi kontrast hassasiyetinin tadını çıkarın
  İnce ayrıntıları ortaya çıkardığınızda gerçek resimlerin nasıl olabileceğini keşfedin. LED bölgeleri bağımsız olarak aydınlatıldığında, Full Array LED, açık alanları daha aydınlık ve karanlık alanları daha karanlık yaparak daha gerçekçi kontrast sağlar. Kontrast, parıltıda daha yüksek zirveler ve gölgedeki daha koyu siyahlar için parlaklığı ayarlayan X eğilimli Dinamik Aralık ile daha da geliştirilmiştir.
  Renk ve kontrastı daha gerçek hale getirme
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca bir siyah-beyaz kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki tek nesnelerdeki renk analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler tek tek yeniden düzenlendiği için, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi görüntüler üretebilir.
   
  Süper çözünürlük, ne izliyor olursanız olun
  , yalnızca 4K HDR işlemcimiz X1 tarafından desteklenen, gerçek dünya detayları ve dokusu ile zengin, muhteşem 4K resimleri görün. 2K ve hatta Full HD olarak çekilen görüntüler, benzersiz bir 4K veritabanı kullanılarak 4K X-Reality PRO ile 4K çözünürlüğe yakın bir boyuta yükseltilir.
  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı
  üretir X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, renk spektrumunu genişleterek geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakındır.
   
  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net hale getirme
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanıklaşıyor gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz her şeyi pürüzsüz, parlak ve net tutar. Her 'yanıp sönme' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, parlaklık gerektiğinde artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 
   
  Güzel eşleşen resimler ve ses
  Ekranın altında bir hoparlör bulunan geleneksel TV'lerde ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio cihazımız, TV'nin arkasında, sesin gerçekten sürükleyici bir deneyim için aksiyonu takip etmesini sağlayan iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir.
   
  Yüksek kaliteli ses dinleyin
  Benzersiz yeni şekli ile TV'nin ses kalitesini ve inceliğini tamamlayacak şekilde tasarlanan X Dengeli Hoparlörlerimiz, filmleri ve müziği net sesle yönlendirir.
  Dolby Atmos ile ses akıyor Etraftaki
  sahnede sanki sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, hem yukarıdan hem de yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için yukarı doğru hareket eden nesnelerin daha gerçekçilikle işitilmesini sağlayabilirsiniz.
   
  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin tadını çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden yaptığınız gibi dinleyin. Girişleri dönüştürerek S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak çok surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha sürükleyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.
  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses
  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza otomatik olarak ayarlar.
  Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın
  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme master'ındaki ile aynı görüntü kalitesini TV'de yeniden oluşturmak için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve amacı sadakatle korunur.
   
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari'den film ve şovlar izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın. 
   
  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 4K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda kullanarak kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım da kullanımı gerçekten kolaylaştırır. 
  İçeriği yaratıcı olarak tasarlayın Deneyimler
  filmden TV'ye dijital olarak sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz stüdyoda tasarlanan yönetmen değildir. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlar.
   
  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Bu TV, üretim sürecindeki renk farklılıklarını gidermek için Portrait Displays'in yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazırdır. Bu, benzeri görülmemiş bir kalibrasyon seviyesine ve geleneksel resim ayarları ile ayarların ince ayarının yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyali için geçerli olan yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en ince renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmalarını sağlayarak evde profesyonel kalitede renk kalibre edilmiş doğrulukta resimler sunma taahhüdümüzü gösteren CalMAN'a hazırdır. 
  Kablolar gizli, düzenli ve düzenli
  Kabloları ürünle birlikte verilen kablo tutucusuyla birlikte standın içinde düzgün bir şekilde gizli tutun ve yerinde tutun.
   
  Ayrık Metal Bıçak Sehpası, çift konumlu
  Gürültüsüz standımız ayrı bir rafa oturur ve izleme deneyiminizden ödün vermez. Geniş ve dar ayarlarla, büyük veya küçük raflarda kullanabilirsiniz.
   
  Sinemanın heyecanını kucaklayın
  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos, odayı sürükleyici surround sesle dolduruyor.
  Görüntü İşlemci X1 4K HDR 
  Eşsiz işleme gücü ile Picture Processor X1 4K HDR, ekranda yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıyı ve rengi akıllıca geliştirir, böylece izlediğiniz her şey net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olur. 
   
  X-Motion Clarity ile son derece net olan her hareket
  X-Motion Clarity teknolojimiz hızlı aksiyonu pürüzsüz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, görüntüler parlaklık kaybı olmadan gerçek kalır. 
   
  4K X-Reality PRO
  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 4K X-Reality PRO ile, her görüntü olağanüstü netlik için gerçek 4K kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltilir. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, böylece kitaplarda ve kütüphanenin mimarisinde ekstra ayrıntılar ortaya çıkar. 
  Heyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedin
  Bu TV size 4K HDR filmlerin ve oyunların heyecanını getiriyor. HDR10, Hibrit Log-Gama ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir
   
  Dolby Vision. Atmosfer
  Evinizde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos ™, odayı sürükleyici surround sesle doldurur.
   
  Favori uyumlu cihazlarınıza kolayca bağlanın
  Amazon Alexa ile çalışır Bir Amazon
  TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için Amazon Alexa özellikli cihazlarınızı bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz
  Google Home ile
  bağlanın Bir Sony TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için Google Home'a bağlanın. Google Home ile, en sevdiğiniz videoları parmağınızı kaldırmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Motionflow XR, hareketi pürüzsüz tutar: 1000Hz
  Motionflow XR ile hızlı hareket eden dizilerde bile pürüzsüz ve keskin ayrıntıların tadını çıkarın. Bu yenilikçi teknoloji, orijinal olanlar arasında ekstra kareler oluşturur ve ekler. Birbirini izleyen karelerdeki temel görsel faktörleri karşılaştırır, ardından dizilerdeki eksik eylemin bölünmüş saniyesini hesaplar. Bazı modellerde ayrıca bulanıklıktan arınmış ve gerçekten sinematik bir görünüm için siyah çerçeve yerleştirme özelliği de vardır. 

  Bravia Android TV ile tanışıyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sevdiğiniz tüm şeyleri, şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında düşünün. Yepyeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında herhangi bir içeriğe bağlanmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol. 

  alt

  Google Play: İçerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri ve TV şovlarını, oyunları ve daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde geniş ve sürekli büyüyen uygulama seçeneklerinin keyfini çıkarın  

  alt

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu açın ve canlı TV, istek üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta en sık gittiğiniz içeriği size göstermek için içerik çubuğunu özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az zaman ayırın ve daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama size zaman alan metin girişi zorluğu olmadan farklı hizmetlerde içerik bulmanıza olanak tanıyarak Google aramanın gücünü sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; Örneğin “romantik komediler” istemek, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Bu TV, üretim sürecindeki renk farklılıklarını gidermek için Portrait Displays'in yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazırdır. Bu, benzeri görülmemiş bir kalibrasyon seviyesine ve geleneksel resim ayarları ile ayarların ince ayarının yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyali için geçerli olan yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en ince renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmalarını sağlayarak evde profesyonel kalitede renk kalibre edilmiş doğrulukta resimler sunma taahhüdümüzü gösteren CalMAN'a hazırdır.

  Ekran görüntüsü

  • Diyagonal 164 cm (65 ")
  • Çözünürlük: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
  • Arka ışık tipi: Doğrudan LED + doğrudan arka ışık Tam Dizi LED
  • Diğer özellikler: yüksek dinamik aralık HDR ( HDR10 , HLG ve Dolby Vision dahil ) görüntü işlemcisi X1 4K HDR İşlemci , gelişmiş netlik 4K X-Reality PRO , Triluminos'u görüntüleme , HDR teknolojisini kullanan gelişmiş nesneler X-eğilimli Dinamik Aralık , gelişmiş hareket X -Motion Netliği

  TV alıcısı

  Multimedya ve ilginç özellikler

  • Android 9.0 Pie işletim sistemi
  • Dahili 16 GB depolama alanı
  • Sesli arama
  • Vewd web tarayıcısı
  • Google Play App Store
  • Netflix, Youtube, Amazon Prime
  • Amazon Alexa, Google Asistan ve Google Home desteği
  • Airplay, Apple Home Kit (gelecekteki ürün yazılımı güncellemesi yoluyla edinilebilir)
  • DLNA ev ağı oynatma
  • HbbTV karma yayını
  • Tümleşik Wi-Fi a / b / g / n / ac
  • Ethernet (LAN)
  • HDCP2.3
  • Bluetooth kablosuz arayüzü 4.2
   • HID profili (fare / klavye bağlantısı)
   • HOGP profili (düşük güçlü cihaz bağlantısı)
   • SPP profili (seri bağlantı noktası profili)
   • A2DP profili (stereo ses)
   • AVRCP profili (AV uzaktan kumanda)
  • Yerleşik Chromecast
  • Elektronik EPG kılavuzu
  • Açma ve kapama zamanlayıcısı
  • teleteks
  • Ebeveyn kilidi
  • Calman yazılımı ile otomatik kalibrasyon
  • PVR - yayınları harici bir USB sürücüsüne kaydetme
   • Desteklenen USB sürücü formatları: FAT16, FAT32, exFAT, NTFS
  • Harici bir USB sürücüden medya oynatıcı

  Ses

  • Ses çıkış gücü 10 W + 10 W
  • Akustik Çoklu Ses hoparlörü
  • Dolby Audio, Dolby Atmos
  • DTS dijital surround ses
  • S-Force Front Surround teknolojisi
  • Düzgün Net Faz frekansı dengeleme

  Paket içeriği ve boyutları

  • Birlikte verilen aksesuarlar:
   • pil
   • Ses kontrolü RMF-TX500E için uzaktan kumanda
   • Güç kablosu
   • Kullanma talimatları
   • Hızlı Kurulum Sihirbazı
   • Masanın üzerinde durun
  • Paket boyutları (G × Y × D): 157,4 × 95,8 × 18,4 cm (31 kg)

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-85XH9096 85 inch 4K Akıllı TV
%25indirimli
34.999,00 TL
26.099,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-55XH8196 55 İnch 4K HDR Android TV
%13indirimli
9.999,00 TL
8.749,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - SONY KD-75XH8096 4K Ultra HD Android TV
%20indirimli
17.999,00 TL
14.399,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-75XH9096 75 inch 4K Android TV
%32indirimli
24.999,00 TL
17.099,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-49XH8596 124 Ekran 4K Android Tv
%18indirimli
10.999,00 TL
8.999,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-75XH9505 75 inch 4K Android TV
%25indirimli
29.999,00 TL
22.499,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - SONY KD-85XH9505 85 inch 4K Android TV
%17indirimli
44.999,00 TL
37.499,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - SONY KD-85XH8096 85 inch 215 CM 4K ANDROID TV
%7indirimli
26.999,00 TL
24.999,00 TL
%16indirimli
34.999,00 TL
29.499,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD55X7055 4K 140 Ekran SmartTv
%3indirimli
7.999,00 TL
7.799,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.