Sony KD-65A8 65 İnch 4K HDR OLED TV

SONY-KE65A8BAEP
BARKOD : 4548736117556
Stok Durumu :
Stokta
Yorumlar(0)

%23

İndirimli
32.500,00 TL
24.999,00 TL
Havale ile : 24.249,03 TL %3 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Sony KD-65A8 65 inch UHD 4K HDR Akıllı Android OLED TV

  • OLED benzeri görülmemiş siyah, kontrast ve renk sunar
  • Eşsiz gerçekçilik için Picture Processor X1 ™ Ultimate
  • 4K X-Reality ™ PRO ile herhangi bir içeriği 4K'ya yükseltin
  • Sürükleyici bir deneyim için görüntü ile uyumlu ses

  OLED'in güzelliğinden en iyi şekilde
  yararlanan işlemci 8K TV'lerimizi sürmek için kullanılan aynı güçlü işlemci, OLED'in saf siyahlar, en yüksek parlaklık ve gerçekten gerçekçi görüntülerle yoğun kontrastını ortaya çıkarmak için görüntü verilerini hassas bir şekilde analiz eder.  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlör Ekranın hoparlör

  görevi görmesini sağlayarak, ses ve görüntü daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte mükemmel bir şekilde çalışır.


  İnanılmaz derecede ince bir arduvaz tasarım konsepti
  Süper ince bir arduvaz tasarımımızla ekran TV'nin kenarıyla buluşuyor ve sizi dikkatiniz dağılmadan resme çekiyor

  Ekstra derinlik ve gerçekçilik için renk ve kontrastı artırma
  Gerçek dünyadaki renklere bakın, derin gölge ve parlak vurgulardaki ayrıntıları keşfedin. Pixel Contrast Booster
  ile parlak alanlarda renk ve kontrast zenginleştirildiğinden, gerçekçi gölgeler ve tonlarla dolu sahnelerin, daha derinlik, ince doku ve
  yalnızca OLED'in sunabileceği saf siyah kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz .

  Renk ve kontrastı daha gerçek hale getirme
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca bir siyah-beyaz kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki tek nesnelerdeki renk analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler tek tek yeniden düzenlendiği için, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi görüntüler üretebilir. 
  En yüksek çözünürlük, ne izlerseniz
  izleyin Sony'nin benzersiz özellikleriyle her türlü içerik gerçeğe yakın 4K çözünürlüğe dönüştürülebilir. X1 Ultimate ürünümüz, X1 Extreme'in iki katı daha hızlı, 4K resimleri gerçek dünya detay ve dokularıyla zenginleştirmek için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 2K ve Full HD olarak çekilen görüntüler bile benzersiz bir 4K veritabanı kullanılarak 4K X-Reality PRO ile 4K'ya yakın ölçeklendirilir. Her bir öznenin çözünürlüğü daha sonra gerçek dünya dokularını yeniden üretmek için Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilir. 

  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı

  üretir X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, renk spektrumunu genişleterek geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakındır. 

  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net hale getirme
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanıklaşıyor gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz her şeyi pürüzsüz, parlak ve net tutar. Her 'yanıp sönme' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, parlaklık gerektiğinde artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 

   
  Güzel eşleşen resimler ve ses
  Ekranın altında bir hoparlör bulunan geleneksel TV'lerde ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio cihazımız, TV'nin arkasında, sesin gerçekten sürükleyici bir deneyim için aksiyonu takip etmesini sağlayan iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir. Bağımsız amplifikatörler, bu hoparlörlerin yüksek tonlu alanlarda ses konumlandırmasını hassas bir şekilde yönetmek için ayrı ayrı kontrol edilir, böylece daha fazla gerçekçilik için ses basıncı ve kararlılığı arttırılır. 

  Her açıdan güzel renkler

  Yanlardan TV izlemek artık merkezden olduğu kadar tatmin edici. Kendiliğinden aydınlatılan OLED panelimiz, izlediğiniz her yerde renkleri tutarlı ve gerçek tutar.  


  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlör Ekranın hoparlör

  görevi görmesini sağlayarak, ses ve görüntü daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte mükemmel bir şekilde çalışır.


  Ekrandan gelen ses, ekranın

  altında bir hoparlöre sahip geleneksel TV'lerde inanılmaz derecede etkileyici Ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Akustik Yüzey Ses sistemimizle ekran hoparlördür. Ekranın arkasındaki yenilikçi bir aktüatör, ses yaratmak için titizlikle titreşir, böylece duyduğunuz şey eylemin gerçekleştiği yerden gelir - karakterlerden diyalog, bir arabadan motor gürültüsü.


  Dolby Atmos ile ses akıyor Etraftaki

  sahnede sanki sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, hem yukarıdan hem de yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için yukarı doğru hareket eden nesnelerin daha gerçekçilikle işitilmesini sağlayabilirsiniz. 

  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin tadını çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden yaptığınız gibi dinleyin. Girişleri dönüştürerek S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak çoklu surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha sürükleyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.


  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses

  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza otomatik olarak ayarlar. 

  Odanız için hassaslaştırılmış
  parlaklık Geleneksel TV'lerde parlaklık, odadaki ışığa bakılmaksızın aynı kalır, bu da çok karanlık veya aydınlık resimlerle sonuçlanır. Bu TV, görüntü parlaklığını oda koşullarına göre optimize eden, aydınlık odalarda parlaklığı artıran ve karanlık odalarda azaltan gömülü bir ışık sensörü içerir, böylece mükemmel bir görünüm elde edersiniz.


  Ortamınıza göre uyarlanmış

  ses Ses deneyimi oda ortamınıza bağlı olarak değişebilir. Örneğin perdeler sesi emerken, TV'nin önündeki nesneler ses geçişini bozabilir ve duyduklarınızın kalitesinden ödün verebilir. Bu 4K Ultra HD TV nesneleri algılar ve odanız için geliştirilmiş ve optimize edilmiş ses üretir. 


  Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın

  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme master'ındaki ile aynı görüntü kalitesini TV'de üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve amacı sadakatle korunur.
   
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari'den film ve şovlar izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın. 

  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 4K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda kullanarak kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım da kullanımı gerçekten kolaylaştırır. 


  İçeriği yaratıcı olarak tasarlayın Deneyimler

  filmden TV'ye dijital olarak sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz stüdyoda tasarlanan yönetmen değildir. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlar. 

  IMAX Geliştirilmiş
  Bu Sony OLED TV, yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve sesi karşılamaya hazır IMAX Enhanced bir üründür. IMAX Enhanced içeriğinin tüm avantajlarından yararlanan bu TV'de tamamen sizi içine çeken ev içi eğlence deneyiminin tadını çıkaracağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın. 

  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Bu TV, üretim sürecindeki renk farklılıklarını gidermek için Portrait Displays'in yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazırdır. Bu, benzeri görülmemiş bir kalibrasyon seviyesine ve geleneksel resim ayarları ile ayarların ince ayarının yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyali için geçerli olan yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zamanla meydana gelebilecek en ince renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmalarını sağlayarak evde profesyonel kalitede renk kalibre edilmiş doğrulukta resimler sunma taahhüdümüzü gösteren CalMAN'a hazırdır. 


  Kablolar gizli, düzenli ve düzenli

  Kabloları ürünle birlikte verilen kablo tutucusuyla birlikte standın içinde düzgün bir şekilde gizli tutun ve yerinde tutun.

   

  Sinemanın heyecanını kucaklayın

  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos, odayı sürükleyici surround sesle dolduruyor.


  Picture Processor X1 Ultimate

  Eşsiz işleme gücüyle Picture Processor X1 Ultimate, ekranda yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıyı ve rengi akıllıca geliştirir, böylece izlediğiniz her şey net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olur. 


  X eğilimli Dynamic Range PRO ile ortaya çıkan gerçeklik

  Göz kamaştırıcı ışıklarla ve daha derin siyahlarla dolu güzel gece çekimlerinin tadını çıkarın. Geleneksel OLED TV'lerin altı katına kadar kontrastla, X eğilimli Dynamic Range PRO özellikli bu 4K HDR TV, karanlık sahnelerin daha karanlık ve parlak sahnelerin daha parlak olmasını sağlar. 


  X-Motion Clarity ile son derece net olan her hareket

  X-Motion Clarity teknolojimiz hızlı aksiyonu pürüzsüz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, görüntüler parlaklık kaybı olmadan gerçek kalır. 


  4K X-Reality PRO

  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 4K X-Reality PRO ile her görüntü, olağanüstü netlik için gerçek 4K kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltilir. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, böylece kitaplarda ve kütüphanenin mimarisinde ekstra ayrıntılar ortaya çıkar. 


  Heyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedin

  Bu TV size 4K HDR filmlerin ve oyunların heyecanını getiriyor. HDR10, Hibrit Log-Gama ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir 
  Dolby Vision. Atmosfer

  Evinizde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos ™, odayı sürükleyici surround sesle doldurur. 
  Favori uyumlu cihazlarınıza kolayca bağlanın


  Amazon Alexa ile çalışır

  Amazon Alexa özellikli cihazlarınızı bir Sony TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz


  Google Home ile

  bağlanın Bir Sony TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için Google Home'a bağlanın. Google Home ile, en sevdiğiniz videoları parmağınızı kaldırmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Dar metal çerçeve
  Televizyona değil, görüntüye odaklanmanızı sağlar.

  Bravia Android TV ile tanışıyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sevdiğiniz tüm şeyleri, şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında düşünün. Yepyeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında herhangi bir içeriğe bağlanmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol. 

  alt

  Google Play: İçerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri ve TV şovlarını, oyunları ve daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde geniş ve sürekli büyüyen uygulama seçeneklerinin keyfini çıkarın  


  alt

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu açın ve canlı TV, istek üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta en sık gittiğiniz içeriği size göstermek için içerik çubuğunu özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az zaman ayırın ve daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama size zaman alan metin girişi zorluğu olmadan farklı hizmetlerde içerik bulmanıza olanak tanıyarak Google aramanın gücünü sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; Örneğin “romantik komediler” istemek, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Özellikleri :

  • YouView yakalamak ile karasal HD Karasal Tuner yakalamak
  • Freesat HD Uydu Alıcısı
  • Medya Oynatıcı (USB)
  • Resim Modu: Canlı / Standart / Özel / Sinema pro / Sinema ev / Spor / Animasyon / Foto-Canlı; Standart; Özel / Oyun / Grafik / HDR Video
  • Dijital TV: 999 kanala kadar FreeView HD  / Freesat HD , Dijital Metin, 2100 Sayfa Belleği ile Teletekst ve Elektronik Program Rehberi
  • S Force Ön Surround: 30W
  • Hoparlör Yapılandırması: Aktüatör x 2, Subwoofer x 2
  • Ses Modu: Standart / Sinema / Canlı Futbol / Müzik
  • Statik Ayak Dahil 

  Teknik özellikler:

  • Ekran Boyutu: 65 "164cm diyagonal
  • En Boy Oranı: 16: 9; Piksel: Yatay 3840 x Dikey 2160
  • Görüş Açısı: 178 (Yatay) x178 (Dikey)
  • Ses: 30W (10W x 2 + 5W x 2)
  • VESA: 300 x 300 mm
  • 100V-220V'de Güç Kaynağı; Güç: Beklemede 479W / 0.50W: Eko Modu 

  Giriş / Çıkış Bağlantıları:

  HDMI DisplayPort YPbPr Ses giriş / çıkış Hafıza PC Anten

  x4 v2.0b

  HDCP2.3

  -

  - Optik Çıkış / Alt Çıkış x3 USB 2.0 - 10/100 MB / s

  Uydu

  x2

  inc.eARC

    CVBS Ses Sol / Sağ Çıkışı   HDMI

  Birleşik

  Kablosuz internet

  hava
        Kulaklık        
 • Ürün Özellikleri

  Sony KD-65A8 65 inch UHD 4K HDR Akıllı Android OLED TV

  • OLED benzeri görülmemiş siyah, kontrast ve renk sunar
  • Eşsiz gerçekçilik için Picture Processor X1 ™ Ultimate
  • 4K X-Reality ™ PRO ile herhangi bir içeriği 4K'ya yükseltin
  • Sürükleyici bir deneyim için görüntü ile uyumlu ses

  OLED'in güzelliğinden en iyi şekilde
  yararlanan işlemci 8K TV'lerimizi sürmek için kullanılan aynı güçlü işlemci, OLED'in saf siyahlar, en yüksek parlaklık ve gerçekten gerçekçi görüntülerle yoğun kontrastını ortaya çıkarmak için görüntü verilerini hassas bir şekilde analiz eder.  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlör Ekranın hoparlör

  görevi görmesini sağlayarak, ses ve görüntü daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte mükemmel bir şekilde çalışır.


  İnanılmaz derecede ince bir arduvaz tasarım konsepti
  Süper ince bir arduvaz tasarımımızla ekran TV'nin kenarıyla buluşuyor ve sizi dikkatiniz dağılmadan resme çekiyor

  Ekstra derinlik ve gerçekçilik için renk ve kontrastı artırma
  Gerçek dünyadaki renklere bakın, derin gölge ve parlak vurgulardaki ayrıntıları keşfedin. Pixel Contrast Booster
  ile parlak alanlarda renk ve kontrast zenginleştirildiğinden, gerçekçi gölgeler ve tonlarla dolu sahnelerin, daha derinlik, ince doku ve
  yalnızca OLED'in sunabileceği saf siyah kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz .

  Renk ve kontrastı daha gerçek hale getirme
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca bir siyah-beyaz kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki tek nesnelerdeki renk analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler tek tek yeniden düzenlendiği için, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi görüntüler üretebilir. 
  En yüksek çözünürlük, ne izlerseniz
  izleyin Sony'nin benzersiz özellikleriyle her türlü içerik gerçeğe yakın 4K çözünürlüğe dönüştürülebilir. X1 Ultimate ürünümüz, X1 Extreme'in iki katı daha hızlı, 4K resimleri gerçek dünya detay ve dokularıyla zenginleştirmek için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 2K ve Full HD olarak çekilen görüntüler bile benzersiz bir 4K veritabanı kullanılarak 4K X-Reality PRO ile 4K'ya yakın ölçeklendirilir. Her bir öznenin çözünürlüğü daha sonra gerçek dünya dokularını yeniden üretmek için Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilir. 

  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı

  üretir X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, renk spektrumunu genişleterek geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakındır. 

  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net hale getirme
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanıklaşıyor gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz her şeyi pürüzsüz, parlak ve net tutar. Her 'yanıp sönme' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, parlaklık gerektiğinde artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 

   
  Güzel eşleşen resimler ve ses
  Ekranın altında bir hoparlör bulunan geleneksel TV'lerde ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio cihazımız, TV'nin arkasında, sesin gerçekten sürükleyici bir deneyim için aksiyonu takip etmesini sağlayan iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir. Bağımsız amplifikatörler, bu hoparlörlerin yüksek tonlu alanlarda ses konumlandırmasını hassas bir şekilde yönetmek için ayrı ayrı kontrol edilir, böylece daha fazla gerçekçilik için ses basıncı ve kararlılığı arttırılır. 

  Her açıdan güzel renkler

  Yanlardan TV izlemek artık merkezden olduğu kadar tatmin edici. Kendiliğinden aydınlatılan OLED panelimiz, izlediğiniz her yerde renkleri tutarlı ve gerçek tutar.  


  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlör Ekranın hoparlör

  görevi görmesini sağlayarak, ses ve görüntü daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte mükemmel bir şekilde çalışır.


  Ekrandan gelen ses, ekranın

  altında bir hoparlöre sahip geleneksel TV'lerde inanılmaz derecede etkileyici Ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Akustik Yüzey Ses sistemimizle ekran hoparlördür. Ekranın arkasındaki yenilikçi bir aktüatör, ses yaratmak için titizlikle titreşir, böylece duyduğunuz şey eylemin gerçekleştiği yerden gelir - karakterlerden diyalog, bir arabadan motor gürültüsü.


  Dolby Atmos ile ses akıyor Etraftaki

  sahnede sanki sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, hem yukarıdan hem de yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için yukarı doğru hareket eden nesnelerin daha gerçekçilikle işitilmesini sağlayabilirsiniz. 

  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin tadını çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden yaptığınız gibi dinleyin. Girişleri dönüştürerek S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak çoklu surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha sürükleyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.


  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses

  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza otomatik olarak ayarlar. 

  Odanız için hassaslaştırılmış
  parlaklık Geleneksel TV'lerde parlaklık, odadaki ışığa bakılmaksızın aynı kalır, bu da çok karanlık veya aydınlık resimlerle sonuçlanır. Bu TV, görüntü parlaklığını oda koşullarına göre optimize eden, aydınlık odalarda parlaklığı artıran ve karanlık odalarda azaltan gömülü bir ışık sensörü içerir, böylece mükemmel bir görünüm elde edersiniz.


  Ortamınıza göre uyarlanmış

  ses Ses deneyimi oda ortamınıza bağlı olarak değişebilir. Örneğin perdeler sesi emerken, TV'nin önündeki nesneler ses geçişini bozabilir ve duyduklarınızın kalitesinden ödün verebilir. Bu 4K Ultra HD TV nesneleri algılar ve odanız için geliştirilmiş ve optimize edilmiş ses üretir. 


  Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın

  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme master'ındaki ile aynı görüntü kalitesini TV'de üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Kalibre Edilmiş Modu ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve amacı sadakatle korunur.
   
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, favori uygulamalarınızdan ve hatta Safari'den film ve şovlar izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın. 

  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 4K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda kullanarak kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım da kullanımı gerçekten kolaylaştırır. 


  İçeriği yaratıcı olarak tasarlayın Deneyimler

  filmden TV'ye dijital olarak sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz stüdyoda tasarlanan yönetmen değildir. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlar. 

  IMAX Geliştirilmiş
  Bu Sony OLED TV, yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve sesi karşılamaya hazır IMAX Enhanced bir üründür. IMAX Enhanced içeriğinin tüm avantajlarından yararlanan bu TV'de tamamen sizi içine çeken ev içi eğlence deneyiminin tadını çıkaracağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın. 

  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Bu TV, üretim sürecindeki renk farklılıklarını gidermek için Portrait Displays'in yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazırdır. Bu, benzeri görülmemiş bir kalibrasyon seviyesine ve geleneksel resim ayarları ile ayarların ince ayarının yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyali için geçerli olan yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zamanla meydana gelebilecek en ince renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmalarını sağlayarak evde profesyonel kalitede renk kalibre edilmiş doğrulukta resimler sunma taahhüdümüzü gösteren CalMAN'a hazırdır. 


  Kablolar gizli, düzenli ve düzenli

  Kabloları ürünle birlikte verilen kablo tutucusuyla birlikte standın içinde düzgün bir şekilde gizli tutun ve yerinde tutun.

   

  Sinemanın heyecanını kucaklayın

  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos, odayı sürükleyici surround sesle dolduruyor.


  Picture Processor X1 Ultimate

  Eşsiz işleme gücüyle Picture Processor X1 Ultimate, ekranda yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıyı ve rengi akıllıca geliştirir, böylece izlediğiniz her şey net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olur. 


  X eğilimli Dynamic Range PRO ile ortaya çıkan gerçeklik

  Göz kamaştırıcı ışıklarla ve daha derin siyahlarla dolu güzel gece çekimlerinin tadını çıkarın. Geleneksel OLED TV'lerin altı katına kadar kontrastla, X eğilimli Dynamic Range PRO özellikli bu 4K HDR TV, karanlık sahnelerin daha karanlık ve parlak sahnelerin daha parlak olmasını sağlar. 


  X-Motion Clarity ile son derece net olan her hareket

  X-Motion Clarity teknolojimiz hızlı aksiyonu pürüzsüz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, görüntüler parlaklık kaybı olmadan gerçek kalır. 


  4K X-Reality PRO

  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 4K X-Reality PRO ile her görüntü, olağanüstü netlik için gerçek 4K kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltilir. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, böylece kitaplarda ve kütüphanenin mimarisinde ekstra ayrıntılar ortaya çıkar. 


  Heyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedin

  Bu TV size 4K HDR filmlerin ve oyunların heyecanını getiriyor. HDR10, Hibrit Log-Gama ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir 
  Dolby Vision. Atmosfer

  Evinizde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™, otantik görüntüleme için sahneleri canlı bir şekilde canlandırırken Dolby Atmos ™, odayı sürükleyici surround sesle doldurur. 
  Favori uyumlu cihazlarınıza kolayca bağlanın


  Amazon Alexa ile çalışır

  Amazon Alexa özellikli cihazlarınızı bir Sony TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz


  Google Home ile

  bağlanın Bir Sony TV'nin sorunsuz eller serbest kontrolü için Google Home'a bağlanın. Google Home ile, en sevdiğiniz videoları parmağınızı kaldırmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Dar metal çerçeve
  Televizyona değil, görüntüye odaklanmanızı sağlar.

  Bravia Android TV ile tanışıyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sevdiğiniz tüm şeyleri, şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında düşünün. Yepyeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında herhangi bir içeriğe bağlanmanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol. 

  alt

  Google Play: İçerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri ve TV şovlarını, oyunları ve daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde geniş ve sürekli büyüyen uygulama seçeneklerinin keyfini çıkarın  


  alt

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu açın ve canlı TV, istek üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta en sık gittiğiniz içeriği size göstermek için içerik çubuğunu özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az zaman ayırın ve daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama size zaman alan metin girişi zorluğu olmadan farklı hizmetlerde içerik bulmanıza olanak tanıyarak Google aramanın gücünü sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; Örneğin “romantik komediler” istemek, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Özellikleri :

  • YouView yakalamak ile karasal HD Karasal Tuner yakalamak
  • Freesat HD Uydu Alıcısı
  • Medya Oynatıcı (USB)
  • Resim Modu: Canlı / Standart / Özel / Sinema pro / Sinema ev / Spor / Animasyon / Foto-Canlı; Standart; Özel / Oyun / Grafik / HDR Video
  • Dijital TV: 999 kanala kadar FreeView HD  / Freesat HD , Dijital Metin, 2100 Sayfa Belleği ile Teletekst ve Elektronik Program Rehberi
  • S Force Ön Surround: 30W
  • Hoparlör Yapılandırması: Aktüatör x 2, Subwoofer x 2
  • Ses Modu: Standart / Sinema / Canlı Futbol / Müzik
  • Statik Ayak Dahil 

  Teknik özellikler:

  • Ekran Boyutu: 65 "164cm diyagonal
  • En Boy Oranı: 16: 9; Piksel: Yatay 3840 x Dikey 2160
  • Görüş Açısı: 178 (Yatay) x178 (Dikey)
  • Ses: 30W (10W x 2 + 5W x 2)
  • VESA: 300 x 300 mm
  • 100V-220V'de Güç Kaynağı; Güç: Beklemede 479W / 0.50W: Eko Modu 

  Giriş / Çıkış Bağlantıları:

  HDMI DisplayPort YPbPr Ses giriş / çıkış Hafıza PC Anten

  x4 v2.0b

  HDCP2.3

  -

  - Optik Çıkış / Alt Çıkış x3 USB 2.0 - 10/100 MB / s

  Uydu

  x2

  inc.eARC

    CVBS Ses Sol / Sağ Çıkışı   HDMI

  Birleşik

  Kablosuz internet

  hava
        Kulaklık        
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-48A9 4K Oled TV
%10indirimli
19.999,00 TL
17.999,00 TL
%29indirimli
20.999,00 TL
14.999,00 TL
%20indirimli
34.999,00 TL
27.999,00 TL
%26indirimli
16.999,00 TL
12.499,00 TL
%21indirimli
11.999,00 TL
9.499,00 TL
%13indirimli
9.999,00 TL
8.749,00 TL
%19indirimli
26.999,00 TL
21.999,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.