Stokta Yok

Sony FDR-AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam

SONY-FDRAX43B.CEE
BARKOD : 4548736118331
Stok Durumu :
Tükendi
Yorumlar(0)

%2

İndirimli
6.499,00 TL
6.399,00 TL
Havale ile : 6.143,04 TL %4 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • FDR-AX43
  AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam®

  Profesyonel görünen videolar elinizde

  Balanced Optical SteadyShot ve 20x optik zumlu Sony 4K Handycam® ile dünyanızı etkileyici renkler ve ayrıntılarla çekin. Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, sofistike dahili çok kapsüllü mikrofon ve güçlü makine içi video işleme, kompakt bir içerik oluşturma santrali olmasını sağlar.

  • Akıllı Aktif modlu Balanced Optical SteadyShot™
  • 4K Ultra HD (3840 x 2160) kayıt
  • 20x optik zumlu 26,8 mm ZEISS® Vario-Sonnar T* lens

  Gimbal mekanizması içinde

  Gimbal mekanizması içinde

  Sony Balanced Optical SteadyShot™, diğer optik sistemlere göre yaklaşık 13 kat daha etkili bir gimbal mekanizmasıyla, eşsiz bir görüntü sabitleyicidir. Tam zumda veya koşarken dahi, hantal harici gimballere gerek duymadan, akıcı ve profesyonel görünümlü görüntüler çekin. Yatay kaydırma, eğme, döndürme, X ve Y ekseninde dönmede oluşan titreşimi telafi eden 5 eksenli Akıllı Aktif modla, HD çekim modunda fotoğraf makinesi titremesini daha da azaltır.

  Her çekim stiline uygun aksesuarlar

  Her çekim stiline uygun aksesuarlar

  Mikrofonlardan kollara kadar uzanan, hepsi profesyonel sonuçlar ve sorunsuz uyumluluk için tasarlanmış çeşitli aksesuarlarla, yeni anlatım olanaklarının kapısını aralayın.

  4K görüntü kalitesi

  4K görüntü kalitesi

  Videolarınızı 4K’nın (3840 x 2160) etkileyici gerçekçiliği ve ayrıntısıyla çekin. Full HD’nin dört katı ayrıntıyla, tüm görüntüleriniz, görüntülere hayat veren ince niteliklerle iyileştirilir.

  Özel olarak 4K için yeni nesil görüntü sensörü

  Özel olarak 4K için yeni nesil görüntü sensörü

  Yeni nesil sensör, optimum 4K kayıt için tasarlanmıştır. Önceki modellere göre yaklaşık 1,6 kat daha büyük piksel boyutlarıyla, AX43, aşırı düşük ve yüksek aydınlatma koşullarında bile daha az gürültüyle muhteşem görüntüler yakalar.

  4K için ZEISS® Vario-Sonnar T* lens

  4K için ZEISS® Vario-Sonnar T* lens

  AX43’te, geniş-telefoto aralığının tamamında en yüksek kaliteli 4K görüntüleme için geliştirilmiş özel bir lens bulunur. Kompakt tasarımda dahi AA (gelişmiş asferik) lens parçalarının kullanımı sayesinde, her sahne aslına sadık şekilde yakalanır; ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam ise bozulma olmadan doğru renkler sunar. ZEISS® T* Kaplama, gölgelenme ve parlama da dahil istenmeyen yansımaları azaltarak görüntü kalitesini daha da iyileştirir.

  26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

  26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

  İster video ister fotoğraf çekin, sınıfında lider geniş açılı lens, uzaklaşma şansınız olmadığında, manzaraların ve iç mekan sahnelerinin daha fazlasını çekmenizi sağlayabilir. Video kamera, geniş dönüştürme lensi olmadan dahi video modunda 26,8 mm (16:9 en/boy oranı) genişliğinde çekim yapar.

  Süper örneklemeli Full HD oynatma

  Süper örneklemeli Full HD oynatma

  4K televizyonunuz olmasa da izleme deneyiminizi geliştirin. Kamera süper örnekleme özelliğiyle 4K kaydı otomatik olarak olağanüstü ayrıntılı Full HD'ye dönüştürür.

  Önemli anları yakalamak için hızlı AF tepkisi

  Önemli anları yakalamak için hızlı AF tepkisi

  Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, hızlı ve hassas, kontrast algılamalı otomatik netleme için lens hareketini en aza indirir, AF aralığını tahmin eder ve lens sürücüsünü hızlandırır. Bu sayede, tepkiyi geliştirerek anlık fırsatları yakalayabilmenize olanak tanır.

  Kilitlenen AF

  Kilitlenen AF

  Sadece dokunarak hareketli nesnelerin takibini güçlendirin. LCD dokunmatik ekranda nesnenizi seçin yeter; AX43, hassas otomatik netleme için takip karesini otomatik olarak ayarlar ve hızlı hareket eden hedeflere dahi kilitlenir.

  Yüz Algılama ve Smile Shutter

  Yüz Algılama ve Smile Shutter

  Yüz Algılama kullanarak özçekimlerde dahi çekimdeki önemli kişiler için netlemeyi, pozlamayı ve rengi optimize edin; böylece size kalan sahne kompozisyonu ve anlatımı olur. Sadece LCD’de dokunarak bir yüze öncelik verin. Ayrıca Smile Shutter ile, video kaydederken dahi, fotoğraf makinesini o uçup giden büyülü gülümsemeleri otomatik olarak fotoğraflayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  Golf Çekimi

  Golf Çekimi

  Süslü ekipmanlara gerek kalmadan, yüksek hızlı hareketi çekip analiz edin. Golf Çekimi modu, video ile birlikte hareketin her adımını gösteren bir dizi fotoğraf çekmenizi sağlar.

  Kapsamlı, zumlu çekim özellikleri 

  Kapsamlı, zumlu çekim özellikleri 

  Yüksek kaliteli, sabitlenmiş 20x optik zum sayesinde, nesnenizi çekmeniz için bolca aralık vardır. Üstelik uzaktan çekim yaparken Clear Image Zoom teknolojimiz, 40 kata kadar zumda dahi (4K modunda 30 kat) optik zum kalitesi sunan özel bir algoritma kullanır.

  İnsan seslerini, müziği ve diğer sesleri gerçekçi şekilde kaydedin

  İnsan seslerini, müziği ve diğer sesleri gerçekçi şekilde kaydedin

  Üç kapsüllü mikrofon sayesinde, AX43 mikrofonu, sesi beş yönden alır ve gelişmiş ses işlemeyle, çok daha iyi dahili ses kaydı sunar. Yaklaşık %40 daha az arka plan gürültüsü yakalanır ve aslına daha sadık çekim, daha net diyalog ve daha ilgi çekici müzikler için daha iyi stereodan veya 5.1 kanal surround (AVCHD) ayrımından faydalanabilirsiniz.

  Yüksek kaliteli ağır çekim için Yüksek Hızlı kayıt

  Yüksek kaliteli ağır çekim için Yüksek Hızlı kayıt

  Full HD’de 100 fps/120 fps’e varan yüksek kare hızlı çekim desteğiyle, her hareketi çarpıcı ayrıntılarla yükselten ağır çekim kayıtlar oluşturabilirsiniz. Videonuzu ücretsiz PlayMemories Home’a veya başka bir popüler düzenleme yazılımına aktarın ve en sıradan etkinliklerde dahi akıcı, net aksiyonu ortaya çıkarın.

  4K Zaman Atlamalı Çekim

  4K Zaman Atlamalı Çekim

  Zaman Atlamalı Çekimle, çekimler arasında seçtiğiniz aralıklarla belirli bir süre boyunca bir sahnenin fotoğraflarını çekin. Ortaya çıkan görüntüler, PC’de yüksek çözünürlükte zaman atlamalı bir video oluşturacak şekilde birleştirilebilir ve basit bir değişken hızlı önizleme işleviyle yüksek 4K kalitesinde bile fotoğraf makinesinde görüntülenebilir.

  Kırparak Oynatma

  Kırparak Oynatma

  Görüntünün belirli bir bölümünü seçip 4K yüksek çözünürlük sayesinde Full HD olarak oynatabilirsiniz. Ayrıca zum kolu veya ekrandaki görüntüleme simgesiyle kırpma boyutunu değiştirebilirsiniz.

  Zaman Kodu/Kullanıcı Biti

  Zaman Kodu/Kullanıcı Biti

  AX43, profesyonel iş akışları ve takip için videonuza gömülü veri unsurları ekleyebilir. Zaman Kodu işlevi, çok makineli çekimlerde hassas düzenleme eşleşmesi için ideal olan, hassas kareli bir senkronizasyon dizisi kaydeder. Kullanıcı Biti, post prodüksiyonda kolay takip için, yaptığınız kayıtla birlikte sahne numarası gibi sekiz karakterli bir referans eklemenizi sağlar.

  Olağanüstü görüntü kalitesi

  Olağanüstü görüntü kalitesi

  AX43, yüksek kaliteli görüntüler için XAVC S formatını kullanarak video çekebilir. Profesyonel prodüksiyonlarda kullanılan formatlara dayanan XAVC S, 100 Mb/sn’ye varan bit hızları ve ayrıntılı görüntüler ile kolayca yönetilebilen dosya boyutları için yüksek verimli sıkıştırma sunar.

  5.1 kanal surround ses mikrofonu

  5.1 kanal surround ses mikrofonu

  Sahnenin atmosferini doğru bir şekilde yakalayan net ses kaydedin ve ev sineması sisteminizde surround sesin keyfini çıkarın. LCD paneldeki seviye ölçerler, her kanal seviyesi için görsel izleme sağlar.

  My Voice Canceling

  My Voice Canceling

  Yenilikçi mikrofon ve My Voice Cancelling özelliği sayesinde, fotoğraf makinesinin hemen arkasından çekim yapan kullanıcının sesinin yoğunluğunu azaltın.

  Hareketli Çekim Videosu

  Hareketli Çekim Videosu

  Hareketli Çekim Videosuyla, hareketli nesnenizin hareketin her salisesini takip eden görüntülerini birbirine ekleyerek dramatik film oynatma dizileri oluşturun. Görüntüler arasındaki aralığı ayarlayarak arkadaşlarınızla paylaşacağınız muhteşem görüntüler oluşturabilir veya bu özelliği, spor hareketlerini ekranda analiz etmenizi sağlayacak güçlü bir araç olarak kullanabilirsiniz.

  İkili Video Kaydı

  İkili Video Kaydı

  Biri XAVC S veya AVCHD formatında, diğeri MP4 formatında olmak üzere, iki video formatını aynı anda kaydedin. Böylece anında karşıya yükleme için küçük bir dosyanız ve daha fazla düzenleme için profesyonel sınıfta bir dosyanız olur.

  Highlight Movie Maker

  Highlight Movie Maker

  Önemli Anlar Videosu Oluşturma ile, video düzenlemenizi kolaylaştırın. FDR-AX43, İkili Video Kaydı özelliğini kullanarak aynı anda 4K (3840x2160) veya Full HD (1920×1080), ayrıca hem tam kaliteli depolama hem de kolay paylaşım için HD (1280x720) kalitesinde çekim yapabilir. HD (1280x720) çözünürlükler, etkili bir MP4 video formatı kullanarak hızlı ve otomatik şekilde, anında paylaşabileceğiniz HD önemli an videoları oluşturur. Videolar, video geçişleri ve kendi fon müziği seçiminizle eksiksiz niteliktedir.

  Aynı anda 5 kameraya kadar

  Aynı anda 5 kameraya kadar

  Daha fazla çekim daha fazla düzenleme imkanı anlamına gelmektedir. Kameralar ister Handycam®'e doğrudan takılıyken ister kablosuz olarak çalıştırılırken, farklı açılardan kolaylıkla kayıt yapın. Çoklu Kamera Kontrolü, Wi-Fi® ile bağlanan uyumlu cihazlarda çekim ayarlarının senkronizasyonunu kolaylaştırır. 

  Uzaktan tek dokunuş ve tek dokunuşla paylaşma

  Uzaktan tek dokunuş ve tek dokunuşla paylaşma

  Uzaktan tek dokunuş, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi dijital fotoğraf makinesinin vizörü ve uzaktan kumandası olarak kullanmanızı sağlar; Tek dokunuşla paylaşma ise fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf makinenizden aktarmanızı sağlar. Fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuzdan kontrol ederek daha önce ulaşamadığınız bir yerden fotoğraf çekebilir veya kendi grup fotoğrafınızda yer alabilirsiniz, ayrıca bunları SNS paylaşımı için anında akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz. Üstelik NFC özellikli bir akıllı telefonda veya tablette Imaging Edge Mobile uygulamasını kullanarak sadece cihazınızı fotoğraf makinesine değdirip eşleştirme dizilerini atlamanız dahi mümkündür. 

  FDRAX43B.CEE

  Bulunabilirlik
   
   
  Liste Fiyatı: 
  5.108,00 TRY
  EAN: 4548736118331
  Net Ağırlık 0 KG
  Miktar:
   
 • Ürün Özellikleri

  FDR-AX43
  AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam®

  Profesyonel görünen videolar elinizde

  Balanced Optical SteadyShot ve 20x optik zumlu Sony 4K Handycam® ile dünyanızı etkileyici renkler ve ayrıntılarla çekin. Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, sofistike dahili çok kapsüllü mikrofon ve güçlü makine içi video işleme, kompakt bir içerik oluşturma santrali olmasını sağlar.

  • Akıllı Aktif modlu Balanced Optical SteadyShot™
  • 4K Ultra HD (3840 x 2160) kayıt
  • 20x optik zumlu 26,8 mm ZEISS® Vario-Sonnar T* lens

  Gimbal mekanizması içinde

  Gimbal mekanizması içinde

  Sony Balanced Optical SteadyShot™, diğer optik sistemlere göre yaklaşık 13 kat daha etkili bir gimbal mekanizmasıyla, eşsiz bir görüntü sabitleyicidir. Tam zumda veya koşarken dahi, hantal harici gimballere gerek duymadan, akıcı ve profesyonel görünümlü görüntüler çekin. Yatay kaydırma, eğme, döndürme, X ve Y ekseninde dönmede oluşan titreşimi telafi eden 5 eksenli Akıllı Aktif modla, HD çekim modunda fotoğraf makinesi titremesini daha da azaltır.

  Her çekim stiline uygun aksesuarlar

  Her çekim stiline uygun aksesuarlar

  Mikrofonlardan kollara kadar uzanan, hepsi profesyonel sonuçlar ve sorunsuz uyumluluk için tasarlanmış çeşitli aksesuarlarla, yeni anlatım olanaklarının kapısını aralayın.

  4K görüntü kalitesi

  4K görüntü kalitesi

  Videolarınızı 4K’nın (3840 x 2160) etkileyici gerçekçiliği ve ayrıntısıyla çekin. Full HD’nin dört katı ayrıntıyla, tüm görüntüleriniz, görüntülere hayat veren ince niteliklerle iyileştirilir.

  Özel olarak 4K için yeni nesil görüntü sensörü

  Özel olarak 4K için yeni nesil görüntü sensörü

  Yeni nesil sensör, optimum 4K kayıt için tasarlanmıştır. Önceki modellere göre yaklaşık 1,6 kat daha büyük piksel boyutlarıyla, AX43, aşırı düşük ve yüksek aydınlatma koşullarında bile daha az gürültüyle muhteşem görüntüler yakalar.

  4K için ZEISS® Vario-Sonnar T* lens

  4K için ZEISS® Vario-Sonnar T* lens

  AX43’te, geniş-telefoto aralığının tamamında en yüksek kaliteli 4K görüntüleme için geliştirilmiş özel bir lens bulunur. Kompakt tasarımda dahi AA (gelişmiş asferik) lens parçalarının kullanımı sayesinde, her sahne aslına sadık şekilde yakalanır; ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam ise bozulma olmadan doğru renkler sunar. ZEISS® T* Kaplama, gölgelenme ve parlama da dahil istenmeyen yansımaları azaltarak görüntü kalitesini daha da iyileştirir.

  26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

  26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

  İster video ister fotoğraf çekin, sınıfında lider geniş açılı lens, uzaklaşma şansınız olmadığında, manzaraların ve iç mekan sahnelerinin daha fazlasını çekmenizi sağlayabilir. Video kamera, geniş dönüştürme lensi olmadan dahi video modunda 26,8 mm (16:9 en/boy oranı) genişliğinde çekim yapar.

  Süper örneklemeli Full HD oynatma

  Süper örneklemeli Full HD oynatma

  4K televizyonunuz olmasa da izleme deneyiminizi geliştirin. Kamera süper örnekleme özelliğiyle 4K kaydı otomatik olarak olağanüstü ayrıntılı Full HD'ye dönüştürür.

  Önemli anları yakalamak için hızlı AF tepkisi

  Önemli anları yakalamak için hızlı AF tepkisi

  Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, hızlı ve hassas, kontrast algılamalı otomatik netleme için lens hareketini en aza indirir, AF aralığını tahmin eder ve lens sürücüsünü hızlandırır. Bu sayede, tepkiyi geliştirerek anlık fırsatları yakalayabilmenize olanak tanır.

  Kilitlenen AF

  Kilitlenen AF

  Sadece dokunarak hareketli nesnelerin takibini güçlendirin. LCD dokunmatik ekranda nesnenizi seçin yeter; AX43, hassas otomatik netleme için takip karesini otomatik olarak ayarlar ve hızlı hareket eden hedeflere dahi kilitlenir.

  Yüz Algılama ve Smile Shutter

  Yüz Algılama ve Smile Shutter

  Yüz Algılama kullanarak özçekimlerde dahi çekimdeki önemli kişiler için netlemeyi, pozlamayı ve rengi optimize edin; böylece size kalan sahne kompozisyonu ve anlatımı olur. Sadece LCD’de dokunarak bir yüze öncelik verin. Ayrıca Smile Shutter ile, video kaydederken dahi, fotoğraf makinesini o uçup giden büyülü gülümsemeleri otomatik olarak fotoğraflayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  Golf Çekimi

  Golf Çekimi

  Süslü ekipmanlara gerek kalmadan, yüksek hızlı hareketi çekip analiz edin. Golf Çekimi modu, video ile birlikte hareketin her adımını gösteren bir dizi fotoğraf çekmenizi sağlar.

  Kapsamlı, zumlu çekim özellikleri 

  Kapsamlı, zumlu çekim özellikleri 

  Yüksek kaliteli, sabitlenmiş 20x optik zum sayesinde, nesnenizi çekmeniz için bolca aralık vardır. Üstelik uzaktan çekim yaparken Clear Image Zoom teknolojimiz, 40 kata kadar zumda dahi (4K modunda 30 kat) optik zum kalitesi sunan özel bir algoritma kullanır.

  İnsan seslerini, müziği ve diğer sesleri gerçekçi şekilde kaydedin

  İnsan seslerini, müziği ve diğer sesleri gerçekçi şekilde kaydedin

  Üç kapsüllü mikrofon sayesinde, AX43 mikrofonu, sesi beş yönden alır ve gelişmiş ses işlemeyle, çok daha iyi dahili ses kaydı sunar. Yaklaşık %40 daha az arka plan gürültüsü yakalanır ve aslına daha sadık çekim, daha net diyalog ve daha ilgi çekici müzikler için daha iyi stereodan veya 5.1 kanal surround (AVCHD) ayrımından faydalanabilirsiniz.

  Yüksek kaliteli ağır çekim için Yüksek Hızlı kayıt

  Yüksek kaliteli ağır çekim için Yüksek Hızlı kayıt

  Full HD’de 100 fps/120 fps’e varan yüksek kare hızlı çekim desteğiyle, her hareketi çarpıcı ayrıntılarla yükselten ağır çekim kayıtlar oluşturabilirsiniz. Videonuzu ücretsiz PlayMemories Home’a veya başka bir popüler düzenleme yazılımına aktarın ve en sıradan etkinliklerde dahi akıcı, net aksiyonu ortaya çıkarın.

  4K Zaman Atlamalı Çekim

  4K Zaman Atlamalı Çekim

  Zaman Atlamalı Çekimle, çekimler arasında seçtiğiniz aralıklarla belirli bir süre boyunca bir sahnenin fotoğraflarını çekin. Ortaya çıkan görüntüler, PC’de yüksek çözünürlükte zaman atlamalı bir video oluşturacak şekilde birleştirilebilir ve basit bir değişken hızlı önizleme işleviyle yüksek 4K kalitesinde bile fotoğraf makinesinde görüntülenebilir.

  Kırparak Oynatma

  Kırparak Oynatma

  Görüntünün belirli bir bölümünü seçip 4K yüksek çözünürlük sayesinde Full HD olarak oynatabilirsiniz. Ayrıca zum kolu veya ekrandaki görüntüleme simgesiyle kırpma boyutunu değiştirebilirsiniz.

  Zaman Kodu/Kullanıcı Biti

  Zaman Kodu/Kullanıcı Biti

  AX43, profesyonel iş akışları ve takip için videonuza gömülü veri unsurları ekleyebilir. Zaman Kodu işlevi, çok makineli çekimlerde hassas düzenleme eşleşmesi için ideal olan, hassas kareli bir senkronizasyon dizisi kaydeder. Kullanıcı Biti, post prodüksiyonda kolay takip için, yaptığınız kayıtla birlikte sahne numarası gibi sekiz karakterli bir referans eklemenizi sağlar.

  Olağanüstü görüntü kalitesi

  Olağanüstü görüntü kalitesi

  AX43, yüksek kaliteli görüntüler için XAVC S formatını kullanarak video çekebilir. Profesyonel prodüksiyonlarda kullanılan formatlara dayanan XAVC S, 100 Mb/sn’ye varan bit hızları ve ayrıntılı görüntüler ile kolayca yönetilebilen dosya boyutları için yüksek verimli sıkıştırma sunar.

  5.1 kanal surround ses mikrofonu

  5.1 kanal surround ses mikrofonu

  Sahnenin atmosferini doğru bir şekilde yakalayan net ses kaydedin ve ev sineması sisteminizde surround sesin keyfini çıkarın. LCD paneldeki seviye ölçerler, her kanal seviyesi için görsel izleme sağlar.

  My Voice Canceling

  My Voice Canceling

  Yenilikçi mikrofon ve My Voice Cancelling özelliği sayesinde, fotoğraf makinesinin hemen arkasından çekim yapan kullanıcının sesinin yoğunluğunu azaltın.

  Hareketli Çekim Videosu

  Hareketli Çekim Videosu

  Hareketli Çekim Videosuyla, hareketli nesnenizin hareketin her salisesini takip eden görüntülerini birbirine ekleyerek dramatik film oynatma dizileri oluşturun. Görüntüler arasındaki aralığı ayarlayarak arkadaşlarınızla paylaşacağınız muhteşem görüntüler oluşturabilir veya bu özelliği, spor hareketlerini ekranda analiz etmenizi sağlayacak güçlü bir araç olarak kullanabilirsiniz.

  İkili Video Kaydı

  İkili Video Kaydı

  Biri XAVC S veya AVCHD formatında, diğeri MP4 formatında olmak üzere, iki video formatını aynı anda kaydedin. Böylece anında karşıya yükleme için küçük bir dosyanız ve daha fazla düzenleme için profesyonel sınıfta bir dosyanız olur.

  Highlight Movie Maker

  Highlight Movie Maker

  Önemli Anlar Videosu Oluşturma ile, video düzenlemenizi kolaylaştırın. FDR-AX43, İkili Video Kaydı özelliğini kullanarak aynı anda 4K (3840x2160) veya Full HD (1920×1080), ayrıca hem tam kaliteli depolama hem de kolay paylaşım için HD (1280x720) kalitesinde çekim yapabilir. HD (1280x720) çözünürlükler, etkili bir MP4 video formatı kullanarak hızlı ve otomatik şekilde, anında paylaşabileceğiniz HD önemli an videoları oluşturur. Videolar, video geçişleri ve kendi fon müziği seçiminizle eksiksiz niteliktedir.

  Aynı anda 5 kameraya kadar

  Aynı anda 5 kameraya kadar

  Daha fazla çekim daha fazla düzenleme imkanı anlamına gelmektedir. Kameralar ister Handycam®'e doğrudan takılıyken ister kablosuz olarak çalıştırılırken, farklı açılardan kolaylıkla kayıt yapın. Çoklu Kamera Kontrolü, Wi-Fi® ile bağlanan uyumlu cihazlarda çekim ayarlarının senkronizasyonunu kolaylaştırır. 

  Uzaktan tek dokunuş ve tek dokunuşla paylaşma

  Uzaktan tek dokunuş ve tek dokunuşla paylaşma

  Uzaktan tek dokunuş, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi dijital fotoğraf makinesinin vizörü ve uzaktan kumandası olarak kullanmanızı sağlar; Tek dokunuşla paylaşma ise fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf makinenizden aktarmanızı sağlar. Fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuzdan kontrol ederek daha önce ulaşamadığınız bir yerden fotoğraf çekebilir veya kendi grup fotoğrafınızda yer alabilirsiniz, ayrıca bunları SNS paylaşımı için anında akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz. Üstelik NFC özellikli bir akıllı telefonda veya tablette Imaging Edge Mobile uygulamasını kullanarak sadece cihazınızı fotoğraf makinesine değdirip eşleştirme dizilerini atlamanız dahi mümkündür. 

  FDRAX43B.CEE

  Bulunabilirlik
   
   
  Liste Fiyatı: 
  5.108,00 TRY
  EAN: 4548736118331
  Net Ağırlık 0 KG
  Miktar:
   
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
%9indirimli
27.999,00 TL
25.499,00 TL
%2indirimli
21.850,00 TL
21.450,00 TL
%6indirimli
3.499,00 TL
3.299,00 TL
%14indirimli
6.899,00 TL
5.899,00 TL
%2indirimli
9.999,00 TL
9.750,00 TL
%5indirimli
11.500,00 TL
10.899,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony HDR-CX405 Video Kamera
%9indirimli
2.899,00 TL
2.649,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.