Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklık Siyah

SONY-WF1000XM4B.CE7
BARKOD : 4548736121140
Stok Durumu :
Tükendi
Yorumlar(1)

%13

İndirimli
3.799,00 TL
3.299,00 TL
Havale ile : 3.167,04 TL %4 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Beni Ara
 • WF-1000XM4 Siyah Yeni Ürün

  GÜN İÇİNDE KARGO YAPILIR

  WF-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

  Geliştirilmiş Dijital Gürültü Engelleme ve kişiselleştirilmiş, sarıp sarmalayan yüksek kaliteli ses

  Dijital gürültü engelleme, akıllı dinleme teknolojisi, net görüşme kalitesi, Bluetooth® bağlantısı, ergonomik oturuş, suya dayanıklılık ve gün boyu güç sağlama özelliklerine sahip tamamen kablosuz kulaklık.

  • Entegre İşlemci V1 ile Dijital Gürültü Engelleme
  • Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses ile olağanüstü ses kalitesi
  • Akıllı dinleme ve üstün görüşme kalitesi
  Sektör lideri gürültü engelleme özelliği şimdi daha da iyi

  Sektör lideri gürültü engelleme özelliği şimdi daha da iyi

  WF-1000XM4 kulaklığın her unsuru tepeden tırnağa tasarım ürünüdür. Sony tarafından özel olarak geliştirilmiş, her zamankinden daha fazla gürültü engelleme sağlayan yeni Entegre İşlemcimiz V1; daha yüksek performanslı yeni sürücü birimi; gürültü algılayan mikrofonlar ve daha dengeli bir şekilde oturan, yenilikçi Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları bunlara örnek olarak gösterilebilir.

  Entegre İşlemci V1

  Entegre İşlemci V1

  Sony tarafından özel olarak geliştirilen yeni Entegre İşlemci V1, beğenilen QN1e çipimizin gürültü engelleme performansını daha da yukarı taşır. Geliştirilmiş gürültü engelleme performansı ve Bluetooth® "Çipte Sistem" teknolojisi, sektörün en yüksek gürültü engelleme seviyesini sunar, üstelik daha az güç kullanır.

  Yüksek performans sergileyen çift gürültü sensörlü mikrofonlar

  Yüksek performans sergileyen çift gürültü sensörlü mikrofonlar

  Kulaklık yüzeyinde bulunan, her bir kulak için biri ileri diğeri geri beslemeli iki gürültü algılama özellikli mikrofon, ister uçuş sırasındaki gürültü ister şehir trafiği ya da ofis sohbetleri olsun, çevrenizdeki ortam seslerini daha fazla yakalar.

  Yeni 6 mm sürücü birimi 

  Yeni 6 mm sürücü birimi 

  Mıknatıs hacmi %20 oranında artırılarak yeni tasarlanan 6 mm sürücü birimi, düşük frekanslarda gelişmiş performans sağlar. Ayrıca düşük frekans aralığında yüksek hassasiyetli bir engelleme sinyali üreterek gürültü engellemeyi geliştirir.

  Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları

  Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları

  Yeni geliştirilen Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları benzersiz bir poliüretan köpük malzeme içerir. Bu yumuşak ve elastik malzeme, kulaklık başlığı ucu ile kulak kanalı arasındaki yüzey temas alanını mümkün olduğunca artırır ve sesi yalıtmak ve gürültüyü azaltmak üzere boşlukları ortadan kaldırır. Ayrıca WF-1000XM4 kulaklığın kulak kanalına daha stabil bir şekilde oturmasını sağlayarak takılmasını da kolaylaştırır.

  Rüzgar gürültüsünü en aza indirir

  Rüzgar gürültüsünü en aza indirir

  Rüzgarlı günlerde dahi kendinizi tamamen sese kaptırabilirsiniz. Otomatik Rüzgar Gürültüsü Azaltma modu, havanın rüzgarlı olup olmadığını algılar ve rüzgarı otomatik olarak bastırır.

  Çevrenizi daha fazla duyun

  Çevrenizi daha fazla duyun

  Ortam Sesi modunda, WF-1000XM4 kulaklık çevrenizdeki sesi her zamankinden daha fazla yakalar; böylece daha doğal bir dinleme deneyimi elde edebilir ve çevrenizin daha fazla farkında olabilirsiniz.

  Müthiş ses kalitesi

  Müthiş ses kalitesi

  WF-1000XM4 artık Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses özelliğini destekliyor . Özel olarak tasarlanan 6 mm sürücüler sayesinde, küçük boyutuna rağmen dinamik ses üretir, yüksek uyumluluk sunan diyafram ise zengin bir bas aralığı ortaya koyar. Entegre İşlemci V1, ses kalitesini yükseltmenin yanı sıra bozulmayı azaltır, LDAC codec işlemeyi ve DSEE Extreme’i etkinleştirir.

  Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini kablolar olmadan çıkarın

  Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini kablolar olmadan çıkarın

  Sektörce benimsenen ses kodlama teknolojimiz LDAC sayesinde WF-1000XM4, artık Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses özelliğini destekliyor. Alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 Kb/sn aktarım oranı) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

  Daha akıllı bir konuşma ve dinleme deneyimi

  Daha akıllı bir konuşma ve dinleme deneyimi

  Biriyle konuştuğunuz anda, Speak-to-Chat, otomatik olarak müziği duraklatır ve karşılıklı konuşabilmeniz için ortam sesinin girişine izin verir; kulaklığınızı çıkarmak istemediğinizde veya elleriniz doluyken kullanabileceğiniz faydalı bir özelliktir. Konuşmanız bittikten sonra, müziğiniz otomatik olarak çalmaya devam eder. Speak-to-Chat, sesinizi tanır ve sesinize tepki verir. Dört mikrofonu ve sensörü gelişmiş ses sinyali işlemeyle birleştiren Hassas Ses Algılama Teknolojisine dayanır.

  Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak durumunuza göre ayarlanır

  Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak durumunuza göre ayarlanır

  Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı (örn. seyahat ettiğinizi, yürüdüğünüzü veya beklediğinizi) algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar.

  Sahibini tanıyan kulaklıklar

  Sahibini tanıyan kulaklıklar

  Uyarlanabilir Ses Kontrolünün, iş yeri, spor salonu veya favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanımasını ve sesi duruma uyacak şekilde ayarlamasını tercih edebilirsiniz. 

  Üstün görüşme kalitesi

  Üstün görüşme kalitesi

  Hüzmeleme mikrofonları ve kemik iletimi sensörü kullanan Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WF-1000XM4 kulaklık evde, kafede, nerede olursanız olun eller serbest görüşmeler için sesinizi net ve doğru bir şekilde algılar. Ayrıca Gürültü Engelleme gürültülü durumlarda dahi telefonda konuştuğunuz kişiyi daha net duyabilmenizi sağlar.

  Hüzmeleme mikrofonları

  Hüzmeleme mikrofonları

  Hüzmeleme mikrofonları sadece sizin ağzınızdan çıkan sesleri alacak şekilde kalibre edilmiştir. İyileştirilmiş sinyal-gürültü oranıyla, bulunduğunuz ortam çok gürültü olsa dahi her kelimeyi yakalar.

  Kemik iletimi sensörü

  Kemik iletimi sensörü

  Kemik iletimi sensörü yalnızca sesinizden gelen titreşimleri alır, ortam sesini kaydetmez, böylece görüşme yaparken konuşma seslerinin daha da net duyulmasını sağlar.

  Sesinizle kontrol edin

  Sesinizle kontrol edin

  Eller serbest yardım alın. Sadece “Hey Google” veya “Alexa” diyerek tercih ettiğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirin. Eğlenin, arkadaşlarınızla bağlantı kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın vb.

  Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

  Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

  WF-1000XM4 kulaklık, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. WF-1000XM4, tek dokunuşla Android cihazlarınızla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleştirmesi sağlar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlarına bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta kulaklığınızın pili azaldığında bildirim alırsınız, böylece kulaklığınızı zamanında şarj edebilirsiniz.

  Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

  Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

  Swift Pair özelliği sayesinde WF-1000XM4 kulaklığınızı Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakınlardaki Windows 10 cihazlarda açılır pencereyle eşleştirme kılavuzu görünecektir.

  Daha iyi oturma için ergonomik yüzey tasarım

  Daha iyi oturma için ergonomik yüzey tasarım

  1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığını (MDR-E252) piyasaya sunduğumuz günden bu yana, dünyanın dört bir yanında kulak şekilleriyle ilgili büyük çaplı veri üzerinde araştırmalar yaptık. WF-1000XM4, kulaklığın daha iyi oturmasını sağlamak amacıyla kulak boşluğuna uygun bir kalıbın yeni bir ergonomik yüzey tasarımıyla bir araya getirilmesini sağlayan araştırmaların sonucunda ortaya çıkmış bir üründür.

  Doğru boyutu bulmak için uygulamayı kullanın

  Doğru boyutu bulmak için uygulamayı kullanın

  Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile kulaklarınız için uygun boyutu bulun. Uygulama maksimum ses kalitesi ve minimum dış gürültü sağlamak amacıyla Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçlarının ideal boyutunu bulmanız için size birkaç basit ölçüm yaptırır.

  TV programları, filmler ve daha fazlası için ideal

  TV programları, filmler ve daha fazlası için ideal

  Akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde video içeriği mi izliyorsunuz? WF-1000XM4’teki gelişmiş kablosuz bağlantı, daha eğlenceli bir izleme deneyimi için ekranda gördüğünüzle kulaklığınızda duyduğunuzu hassasiyetle senkronize eder.

  Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

  Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

  İletim algoritmasının Entegre İşlemci V1 ile optimize edilmesi sayesinde, bağlantı artık daha sağlam ve parazitli ortamlarda dahi ses atlaması ihtimali daha düşük. Böylece ses, her iki kulağa aynı anda çok düşük gecikme süresiyle ve her zamankinden daha yüksek bir sinyal gücüyle iletiliyor. (A) WF-1000X Soldan Sağa Röleli BT İletimi. (B) WF-1000XM4 Sol/Sağ Eş Zamanlı BT İletimi.

  Günlük kullanım için suya dayanıklılık

  Günlük kullanım için suya dayanıklılık

  IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

  Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

  Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

  Şarj ettikten sonra, kulaklığınızı 8 saatlik bir tam iş günü boyunca kullanabilir, kutusunda ise bir 16 saat daha yararlanabilirsiniz. Yani evden her çıktığınızda 24 saat boyunca dinleme imkanı elde edersiniz. Aceleniz mi var? Sadece 5 dakikalık hızlı şarj size 60 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

  Qi teknolojisi ile kolay kablosuz şarj

  Qi teknolojisi ile kolay kablosuz şarj

  Kablo gerekmez; WF-1000XM4, kolay kablosuz şarj için Qi teknolojisine sahiptir. Kulaklığınızı ve şarj kutunuzu şarj etmek için, pil paylaşım işlevi sunan en yeni Xperia modeli gibi Qi teknolojisine sahip bir akıllı telefon da kullanabilirsiniz.

  Her şey parmaklarınızın ucunda

  Her şey parmaklarınızın ucunda

  WF-1000XM4 kulaklıkta sezgisel dokunmatik kontrol ayarları bulunur; örneğin, sol kulaklık başlığına dokunarak Gürültü Engellemeden Ortam Sesine geçebilir, uzun dokunuşla Hızlı Dikkat işlevini kullanabilir veya sağ kulaklık başlığına iki kere dokunarak sonraki parçaya geçebilirsiniz. Dahası, Kulaklık Bağlantısı uygulamasını kullanarak her bir kulaklık başlığına kendi işlevlerinizi atayabilirsiniz.

  Anında duraklatma ve çalma

  Anında duraklatma ve çalma

  Kulaklık başlıklarını kulaklarınızdan çıkardığınızda müzik durur; yakınlık sensörü, kulaklık başlıklarından birini mi yoksa her ikisini mi taktığınızı tespit eder. Kulaklık başlığını yeniden taktığınızda ise müzik tekrar başlar.

  Nasıl dinlemeyi seversiniz?

  Nasıl dinlemeyi seversiniz?

  Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, Ortam Sesi Kontrolü, arka plan sesinin seviyesini ayarlamanızı sağlar ve sadece insan seslerinin duyulmasına izin veren bir seçenek sunar. Ekolayzer ise ses seviyelerini müziğinize uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.

  Renginizi seçin

  Renginizi seçin

  WF-1000XM4 kulaklık, siyah veya gümüş rengi seçeneğiyle sunulur.

  Daha küçük boyut, tavizsiz performans

  Daha küçük boyut, tavizsiz performans

  WF-1000XM4 kulaklığı, ses kalitesinden veya pil ömründen ödün vermeden, önceki nesle göre %10 küçültmek için iç düzenini yeniden tasarladık. 7,3 gramlık hafif yapısıyla bütün gün rahatça kullanılabilir. Şarj kutusu da %40 oranında daha küçüktür ama size hareket halinde 16 saatlik şarj sağlamaktan geri kalmaz.

  Çevre için daha iyi

  Çevre için daha iyi

  Toksikliği azaltan tasarım ilkeleri ve sosyal açıdan daha sorumlu bir "Yeniden üretilmek için üretilmiştir" felsefesi temelinde tasarlanan WF-1000XM4 ambalajı, plastik içermez. Etiketler haricindeki kağıt ambalajların %99’u, Sony için özel olarak geliştirilmiş, geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir malzemelerden üretilir.

  Kutunun içeriği

  Kutunun içeriği

  WF-1000XM4 kulaklığınızın paketini açtığınızda, 3 farklı boyutta Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları ve bir USB-C şarj kablosu göreceksiniz.

  Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

  Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

  Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık ile 360 Reality Audio özelliğinin keyfini sürebilirsiniz.

 • Ürün Özellikleri

  WF-1000XM4 Siyah Yeni Ürün

  GÜN İÇİNDE KARGO YAPILIR

  WF-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

  Geliştirilmiş Dijital Gürültü Engelleme ve kişiselleştirilmiş, sarıp sarmalayan yüksek kaliteli ses

  Dijital gürültü engelleme, akıllı dinleme teknolojisi, net görüşme kalitesi, Bluetooth® bağlantısı, ergonomik oturuş, suya dayanıklılık ve gün boyu güç sağlama özelliklerine sahip tamamen kablosuz kulaklık.

  • Entegre İşlemci V1 ile Dijital Gürültü Engelleme
  • Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses ile olağanüstü ses kalitesi
  • Akıllı dinleme ve üstün görüşme kalitesi
  Sektör lideri gürültü engelleme özelliği şimdi daha da iyi

  Sektör lideri gürültü engelleme özelliği şimdi daha da iyi

  WF-1000XM4 kulaklığın her unsuru tepeden tırnağa tasarım ürünüdür. Sony tarafından özel olarak geliştirilmiş, her zamankinden daha fazla gürültü engelleme sağlayan yeni Entegre İşlemcimiz V1; daha yüksek performanslı yeni sürücü birimi; gürültü algılayan mikrofonlar ve daha dengeli bir şekilde oturan, yenilikçi Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları bunlara örnek olarak gösterilebilir.

  Entegre İşlemci V1

  Entegre İşlemci V1

  Sony tarafından özel olarak geliştirilen yeni Entegre İşlemci V1, beğenilen QN1e çipimizin gürültü engelleme performansını daha da yukarı taşır. Geliştirilmiş gürültü engelleme performansı ve Bluetooth® "Çipte Sistem" teknolojisi, sektörün en yüksek gürültü engelleme seviyesini sunar, üstelik daha az güç kullanır.

  Yüksek performans sergileyen çift gürültü sensörlü mikrofonlar

  Yüksek performans sergileyen çift gürültü sensörlü mikrofonlar

  Kulaklık yüzeyinde bulunan, her bir kulak için biri ileri diğeri geri beslemeli iki gürültü algılama özellikli mikrofon, ister uçuş sırasındaki gürültü ister şehir trafiği ya da ofis sohbetleri olsun, çevrenizdeki ortam seslerini daha fazla yakalar.

  Yeni 6 mm sürücü birimi 

  Yeni 6 mm sürücü birimi 

  Mıknatıs hacmi %20 oranında artırılarak yeni tasarlanan 6 mm sürücü birimi, düşük frekanslarda gelişmiş performans sağlar. Ayrıca düşük frekans aralığında yüksek hassasiyetli bir engelleme sinyali üreterek gürültü engellemeyi geliştirir.

  Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları

  Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları

  Yeni geliştirilen Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları benzersiz bir poliüretan köpük malzeme içerir. Bu yumuşak ve elastik malzeme, kulaklık başlığı ucu ile kulak kanalı arasındaki yüzey temas alanını mümkün olduğunca artırır ve sesi yalıtmak ve gürültüyü azaltmak üzere boşlukları ortadan kaldırır. Ayrıca WF-1000XM4 kulaklığın kulak kanalına daha stabil bir şekilde oturmasını sağlayarak takılmasını da kolaylaştırır.

  Rüzgar gürültüsünü en aza indirir

  Rüzgar gürültüsünü en aza indirir

  Rüzgarlı günlerde dahi kendinizi tamamen sese kaptırabilirsiniz. Otomatik Rüzgar Gürültüsü Azaltma modu, havanın rüzgarlı olup olmadığını algılar ve rüzgarı otomatik olarak bastırır.

  Çevrenizi daha fazla duyun

  Çevrenizi daha fazla duyun

  Ortam Sesi modunda, WF-1000XM4 kulaklık çevrenizdeki sesi her zamankinden daha fazla yakalar; böylece daha doğal bir dinleme deneyimi elde edebilir ve çevrenizin daha fazla farkında olabilirsiniz.

  Müthiş ses kalitesi

  Müthiş ses kalitesi

  WF-1000XM4 artık Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses özelliğini destekliyor . Özel olarak tasarlanan 6 mm sürücüler sayesinde, küçük boyutuna rağmen dinamik ses üretir, yüksek uyumluluk sunan diyafram ise zengin bir bas aralığı ortaya koyar. Entegre İşlemci V1, ses kalitesini yükseltmenin yanı sıra bozulmayı azaltır, LDAC codec işlemeyi ve DSEE Extreme’i etkinleştirir.

  Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini kablolar olmadan çıkarın

  Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini kablolar olmadan çıkarın

  Sektörce benimsenen ses kodlama teknolojimiz LDAC sayesinde WF-1000XM4, artık Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses özelliğini destekliyor. Alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 Kb/sn aktarım oranı) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

  Daha akıllı bir konuşma ve dinleme deneyimi

  Daha akıllı bir konuşma ve dinleme deneyimi

  Biriyle konuştuğunuz anda, Speak-to-Chat, otomatik olarak müziği duraklatır ve karşılıklı konuşabilmeniz için ortam sesinin girişine izin verir; kulaklığınızı çıkarmak istemediğinizde veya elleriniz doluyken kullanabileceğiniz faydalı bir özelliktir. Konuşmanız bittikten sonra, müziğiniz otomatik olarak çalmaya devam eder. Speak-to-Chat, sesinizi tanır ve sesinize tepki verir. Dört mikrofonu ve sensörü gelişmiş ses sinyali işlemeyle birleştiren Hassas Ses Algılama Teknolojisine dayanır.

  Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak durumunuza göre ayarlanır

  Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak durumunuza göre ayarlanır

  Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı (örn. seyahat ettiğinizi, yürüdüğünüzü veya beklediğinizi) algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar.

  Sahibini tanıyan kulaklıklar

  Sahibini tanıyan kulaklıklar

  Uyarlanabilir Ses Kontrolünün, iş yeri, spor salonu veya favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanımasını ve sesi duruma uyacak şekilde ayarlamasını tercih edebilirsiniz. 

  Üstün görüşme kalitesi

  Üstün görüşme kalitesi

  Hüzmeleme mikrofonları ve kemik iletimi sensörü kullanan Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WF-1000XM4 kulaklık evde, kafede, nerede olursanız olun eller serbest görüşmeler için sesinizi net ve doğru bir şekilde algılar. Ayrıca Gürültü Engelleme gürültülü durumlarda dahi telefonda konuştuğunuz kişiyi daha net duyabilmenizi sağlar.

  Hüzmeleme mikrofonları

  Hüzmeleme mikrofonları

  Hüzmeleme mikrofonları sadece sizin ağzınızdan çıkan sesleri alacak şekilde kalibre edilmiştir. İyileştirilmiş sinyal-gürültü oranıyla, bulunduğunuz ortam çok gürültü olsa dahi her kelimeyi yakalar.

  Kemik iletimi sensörü

  Kemik iletimi sensörü

  Kemik iletimi sensörü yalnızca sesinizden gelen titreşimleri alır, ortam sesini kaydetmez, böylece görüşme yaparken konuşma seslerinin daha da net duyulmasını sağlar.

  Sesinizle kontrol edin

  Sesinizle kontrol edin

  Eller serbest yardım alın. Sadece “Hey Google” veya “Alexa” diyerek tercih ettiğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirin. Eğlenin, arkadaşlarınızla bağlantı kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın vb.

  Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

  Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

  WF-1000XM4 kulaklık, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. WF-1000XM4, tek dokunuşla Android cihazlarınızla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleştirmesi sağlar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlarına bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta kulaklığınızın pili azaldığında bildirim alırsınız, böylece kulaklığınızı zamanında şarj edebilirsiniz.

  Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

  Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

  Swift Pair özelliği sayesinde WF-1000XM4 kulaklığınızı Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakınlardaki Windows 10 cihazlarda açılır pencereyle eşleştirme kılavuzu görünecektir.

  Daha iyi oturma için ergonomik yüzey tasarım

  Daha iyi oturma için ergonomik yüzey tasarım

  1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığını (MDR-E252) piyasaya sunduğumuz günden bu yana, dünyanın dört bir yanında kulak şekilleriyle ilgili büyük çaplı veri üzerinde araştırmalar yaptık. WF-1000XM4, kulaklığın daha iyi oturmasını sağlamak amacıyla kulak boşluğuna uygun bir kalıbın yeni bir ergonomik yüzey tasarımıyla bir araya getirilmesini sağlayan araştırmaların sonucunda ortaya çıkmış bir üründür.

  Doğru boyutu bulmak için uygulamayı kullanın

  Doğru boyutu bulmak için uygulamayı kullanın

  Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile kulaklarınız için uygun boyutu bulun. Uygulama maksimum ses kalitesi ve minimum dış gürültü sağlamak amacıyla Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçlarının ideal boyutunu bulmanız için size birkaç basit ölçüm yaptırır.

  TV programları, filmler ve daha fazlası için ideal

  TV programları, filmler ve daha fazlası için ideal

  Akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde video içeriği mi izliyorsunuz? WF-1000XM4’teki gelişmiş kablosuz bağlantı, daha eğlenceli bir izleme deneyimi için ekranda gördüğünüzle kulaklığınızda duyduğunuzu hassasiyetle senkronize eder.

  Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

  Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

  İletim algoritmasının Entegre İşlemci V1 ile optimize edilmesi sayesinde, bağlantı artık daha sağlam ve parazitli ortamlarda dahi ses atlaması ihtimali daha düşük. Böylece ses, her iki kulağa aynı anda çok düşük gecikme süresiyle ve her zamankinden daha yüksek bir sinyal gücüyle iletiliyor. (A) WF-1000X Soldan Sağa Röleli BT İletimi. (B) WF-1000XM4 Sol/Sağ Eş Zamanlı BT İletimi.

  Günlük kullanım için suya dayanıklılık

  Günlük kullanım için suya dayanıklılık

  IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

  Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

  Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

  Şarj ettikten sonra, kulaklığınızı 8 saatlik bir tam iş günü boyunca kullanabilir, kutusunda ise bir 16 saat daha yararlanabilirsiniz. Yani evden her çıktığınızda 24 saat boyunca dinleme imkanı elde edersiniz. Aceleniz mi var? Sadece 5 dakikalık hızlı şarj size 60 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

  Qi teknolojisi ile kolay kablosuz şarj

  Qi teknolojisi ile kolay kablosuz şarj

  Kablo gerekmez; WF-1000XM4, kolay kablosuz şarj için Qi teknolojisine sahiptir. Kulaklığınızı ve şarj kutunuzu şarj etmek için, pil paylaşım işlevi sunan en yeni Xperia modeli gibi Qi teknolojisine sahip bir akıllı telefon da kullanabilirsiniz.

  Her şey parmaklarınızın ucunda

  Her şey parmaklarınızın ucunda

  WF-1000XM4 kulaklıkta sezgisel dokunmatik kontrol ayarları bulunur; örneğin, sol kulaklık başlığına dokunarak Gürültü Engellemeden Ortam Sesine geçebilir, uzun dokunuşla Hızlı Dikkat işlevini kullanabilir veya sağ kulaklık başlığına iki kere dokunarak sonraki parçaya geçebilirsiniz. Dahası, Kulaklık Bağlantısı uygulamasını kullanarak her bir kulaklık başlığına kendi işlevlerinizi atayabilirsiniz.

  Anında duraklatma ve çalma

  Anında duraklatma ve çalma

  Kulaklık başlıklarını kulaklarınızdan çıkardığınızda müzik durur; yakınlık sensörü, kulaklık başlıklarından birini mi yoksa her ikisini mi taktığınızı tespit eder. Kulaklık başlığını yeniden taktığınızda ise müzik tekrar başlar.

  Nasıl dinlemeyi seversiniz?

  Nasıl dinlemeyi seversiniz?

  Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, Ortam Sesi Kontrolü, arka plan sesinin seviyesini ayarlamanızı sağlar ve sadece insan seslerinin duyulmasına izin veren bir seçenek sunar. Ekolayzer ise ses seviyelerini müziğinize uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.

  Renginizi seçin

  Renginizi seçin

  WF-1000XM4 kulaklık, siyah veya gümüş rengi seçeneğiyle sunulur.

  Daha küçük boyut, tavizsiz performans

  Daha küçük boyut, tavizsiz performans

  WF-1000XM4 kulaklığı, ses kalitesinden veya pil ömründen ödün vermeden, önceki nesle göre %10 küçültmek için iç düzenini yeniden tasarladık. 7,3 gramlık hafif yapısıyla bütün gün rahatça kullanılabilir. Şarj kutusu da %40 oranında daha küçüktür ama size hareket halinde 16 saatlik şarj sağlamaktan geri kalmaz.

  Çevre için daha iyi

  Çevre için daha iyi

  Toksikliği azaltan tasarım ilkeleri ve sosyal açıdan daha sorumlu bir "Yeniden üretilmek için üretilmiştir" felsefesi temelinde tasarlanan WF-1000XM4 ambalajı, plastik içermez. Etiketler haricindeki kağıt ambalajların %99’u, Sony için özel olarak geliştirilmiş, geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir malzemelerden üretilir.

  Kutunun içeriği

  Kutunun içeriği

  WF-1000XM4 kulaklığınızın paketini açtığınızda, 3 farklı boyutta Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları ve bir USB-C şarj kablosu göreceksiniz.

  Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

  Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

  Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık ile 360 Reality Audio özelliğinin keyfini sürebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
Yeni
Ürün
Sony - Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklık Silver Sony - Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklık Silver (1)
%13indirimli
3.799,00 TL
3.299,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony WF-SP800N Spor için Kablosuz Gürültü Engelleme Kulaklık
%5indirimli
2.629,00 TL
2.499,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony WI-SP510 IPX5 Kablosuz Kulak İçi Spor Bluetooth Kulaklık Sony - Sony WI-SP510 IPX5 Kablosuz Kulak İçi Spor Bluetooth Kulaklık (1)
%13indirimli
599,00 TL
519,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony WF-XB700 EXTRA BASS™ Kablosuz Kulaklık
1.249,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony WI-XB400 EXTRA BASS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık
%17indirimli
659,00 TL
545,00 TL
%10indirimli
2.499,00 TL
2.249,00 TL
Yeni
Ürün
SONY - Sony WF-1000XM3 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
%24indirimli
3.299,00 TL
2.499,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - WF-C500 Tamamen Kablosuz Kulaklık Sony - WF-C500 Tamamen Kablosuz Kulaklık (1)
%10indirimli
999,00 TL
899,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony WI-C310 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
%12indirimli
569,00 TL
499,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.