Stokta Yok

Sony KD-85ZH8 85 inch 8K Android LED TV

SONY KD85ZH8
Stok Durumu :
Tükendi
Yorumlar(0)

%11

İndirimli
99.990,00 TL
89.000,00 TL
Havale ile : 85.440,00 TL %4 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Sony KD-85ZH8 85 inch 8K Android LED TV

  En önemli 3 özellik: 

   

  Daha fazla ekran. Daha fazla 8K ayrıntı. Daha fazla güzellik.
  Güçlü işlemcimiz, ne izlerseniz izleyin bu 8K TV'nin yoğun derinliğini ve ayrıntılarını ortaya çıkarır.
  Yerel karartmalı Full Array LED TV ekranında daha derin siyahları ve daha parlak ışıkları görün.

  Ses ve görüntü uyum içinde - çerçeve hoparlördür
  Çerçeveye entegre edilmiş hoparlörlerle sesi sahnenin doğru yerinden duyun. Hoparlörleri yaklaştırmak
  Ekranın ortasına yerleştirmek ses ve resimleri uyumlu hale getirir.
  neyin önemli olduğu hakkında bilgi - resim.

  Büyük ekran, sizi içine çekmek için tasarlanmış
  Minimalist tek parça tasarımı ve ince çerçevesi ile bu 8K LED TV, eve büyük ekran 8K deneyimini getiriyor.
  Dikkatiniz dağılmadan eğlencenize tamamen dalın.

  Gerçek zıtlığa inanın, hassas bir şekilde kontrol edilir
  8K panelde parlaklık oluşturmak, düşük iletim hızı nedeniyle zor olabilir. Bu 8K TV, sahnelerin nefes kesici kontrastla dolu olmasını sağlamak için ekrandaki ışık çıkışını hassas bir şekilde dengeler. Bağımsız olarak aydınlatılan LED bölgeleri ile Full Array LED, açık alanları daha açık ve karanlık alanları daha koyu hale getirerek daha gerçekçi kontrast sağlar. Parlaklıkta daha yüksek zirveler ve gölgede daha derin siyahlar için parlaklığı ayarlayan 8K X-tended Dynamic Range ™ PRO5 ile kontrast daha da geliştirilmiştir.
   
  Ne izlerseniz izleyin olağanüstü çözünürlük
  Her tür içerik, Sony'nin benzersiz özellikleriyle gerçeğe yakın 8K çözünürlüğe yakın bir şekilde yukarı dönüştürülebilir. X1 ™ Extreme'den iki kat daha hızlı olan X1 ™ Ultimate, derinlik, doku ve ayrıntı açısından zengin sahneler için 4K'nın dört katı çözünürlükle 8K resimlere güç sağlamak için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 4K ve 2K olarak filme alınan görüntüler bile benzersiz bir 8K veritabanı kullanılarak 8K X-Reality ™ PRO ile 8K'ya yakın ölçeklendirilir. Her konunun çözünürlüğü daha sonra Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilerek neredeyse gerçek dünya dokularını yeniden üretiyor. 
  Renk ve kontrastı daha gerçek hale getirme
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca siyahtan beyaza kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki nesnelerin renkleri analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler ayrı ayrı yeniden düzenlendiğinden, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi resimler üretebilir.
   
  Ne izlerseniz izleyin üstün çözünürlük
  Her tür içerik, Sony'nin benzersiz özellikleriyle gerçekçi 8K çözünürlüğe yükseltilebilir. X1 Extreme'den iki kat daha hızlı olan X1 Ultimate'imiz, 8K resimleri gerçek dünya ayrıntıları ve dokusuyla zenginleştirmek için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 2K ve Full HD olarak filme alınan görüntüler bile, benzersiz bir 8K veritabanı kullanılarak 8K X-Reality PRO ile 8K'ya yakın bir seviyeye yükseltilir. Her konunun çözünürlüğü daha sonra Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilerek neredeyse gerçek dünya dokularını yeniden üretiyor. 
  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı
  yeniden üretir Renk spektrumunu genişleterek, X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakın olur.
   
  Her yönden güzel renkler Yanlardan
  TV izlemek artık merkezden olduğu kadar tatmin edici. Sony'nin arka ışıktan gelen ışığı kontrol etmek için orijinal optik tasarımı olan X-Wide Angle paneli, izlediğiniz her yerden renklerin gerçek kalmasını sağlar. 
   
  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net yapma
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanık bir şekilde geçiyormuş gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz, her şeyin pürüzsüz, parlak ve net olmasını sağlar. Her 'göz kırpma' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, gerektiğinde parlaklık artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.
   
  Güzel bir şekilde eşleşen görüntüler ve ses
  Geleneksel TV'lerde ekranın altına yerleştirilmiş bir hoparlöre sahip ses , genellikle görüntü ile senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio ürünümüz, gerçekten sürükleyici bir deneyim için sesin aksiyonu takip etmesini sağlayan, TV'nin arkasında iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir. Bu hoparlörlerin yüksek tonlu alanlardaki ses konumlandırmasını hassas bir şekilde yönetmek için bağımsız amplifikatörler ayrı ayrı kontrol edilir ve daha fazla gerçekçilik için ses basıncını ve kararlılığı artırır.
   
  Yüksek kaliteli sesi duyun
  TV'nin ses kalitesini ve inceliğini benzersiz yeni şekli ile tamamlayacak şekilde tasarlanan X-Dengeli Hoparlörümüz filmleri ve müziği net sesle yönlendirir.
  Dolby Atmos ile ses çevrenizde akıyor Tam
  sahnenin içindeymişsiniz gibi sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, yukarıdan ve yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için başınızın üzerinde hareket eden nesneleri daha fazla gerçekçilikle duyabilirsiniz.
   
  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin keyfini çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden duyduğunuz gibi duyun. Girişleri yukarı dönüştürerek, S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak bir çoklu surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha etkileyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.
  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses
  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza göre otomatik olarak ayarlar.
   
  Odanız için geliştirilmiş
  parlaklık Geleneksel TV'lerde parlaklık, odadaki ışıktan bağımsız olarak aynı kalır ve sonuçta çok karanlık veya parlak görüntüler elde edilir. Bu TV, görüntü parlaklığını oda koşullarına göre optimize eden, aydınlık odalarda parlaklığı artıran ve karanlık odalarda azaltan gömülü bir ışık sensörü içerir, böylece mükemmel görüntüyü elde edersiniz.
  Ortamınıza uyarlanmış
  ses Ses deneyimi, odanızın ortamına göre değişebilir. Örneğin perdeler sesi emerken, TV'nin önündeki nesneler sesin geçişini bozarak duyduklarınızın kalitesinden ödün verebilir. Bu 8K Ultra HD TV, nesneleri algılar ve odanız için geliştirilmiş ve optimize edilmiş sesi yeniden üretir.
   
  Netflix Kalibre Edilmiş Mod ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın
  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme ustasındakiyle aynı resim kalitesini TV'de yeniden üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Calibrated Mode ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve niyeti sadık bir şekilde korunur.
   
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile, video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, en sevdiğiniz uygulamalardan ve hatta Safari'den film ve şov izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın.
  Arkadan aydınlatmalı uzaktan kumanda ile karanlıkta görünür Karanlıkta
  TV izlerken kanalları ve ses seviyesini değiştirmek için entegre arka aydınlatma ile uzaktan kumandayı tutmanız yeterli.
   
  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 8K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda ile kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım, kullanımı da gerçekten kolaylaştırır. 
  İçerik oluşturucunun amaçladığı gibi deneyimi yaşayın
  Resimler dijital olarak filmden TV'ye sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz yönetmenin stüdyoda istediği gibi olmaz. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi, kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin keyfini çıkarmanızı sağlar.
   
  IMAX Geliştirilmiş
  Bu Sony Full Array LED TV, yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve sesi karşılamaya hazır bir IMAX Enhanced ürünüdür. IMAX Enhanced içeriğinden tam olarak yararlanan bu TV'de tamamen sürükleyici bir ev içi eğlence deneyiminin keyfini çıkaracağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın.
   
  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Prodüksiyon sürecindeki renk farklılıklarını ele almak için bu TV, Portre Ekranlarının yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazır. Bu, benzeri görülmemiş düzeyde kalibrasyona ve geleneksel resim ayarlarıyla mümkün olmayan ince ayarların yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyaline sadık yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en küçük renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, CalMAN için hazırdır ve müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmasına olanak tanıyarak, resimleri evde profesyonel düzeyde renk kalibrasyonu doğrulukla sunma taahhüdümüzü daha da gösterir. 
  Kablo karmaşası en aza indirildi
  Kablo tutucular, kabloları düzgün bir şekilde gizler, böylece televizyonunuz dağınıklıktan uzak kalır ve önden, yanlardan ve arkadan güzel görünür.
  Ayrık stant, çift konum
  Gürültüsüz standımız bir rafa ayrı ayrı yerleştirilir ve izleme deneyiminizden ödün vermez. Geniş ve dar ayarları ile büyük veya küçük raflarda kullanabilirsiniz.
   
  Sinemanın heyecanını kucaklayın
  Evde sinema heyecanının tadını çıkarın. Dolby Vision, sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos odayı sürükleyici surround ses ile doldurur.
  Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate
  Eşsiz işlem gücüne sahip Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, ekrandaki yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıları ve rengi akıllıca geliştirerek izlediğiniz her şeyin net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olmasını sağlar. 
  X-tended Dynamic Range PRO ile gerçeklik ortaya çıkıyor
  Göz kamaştırıcı ışıklar ve daha derin siyahlarla dolu güzel gece çekimlerinin keyfini çıkarın. X-tended Dynamic Range PRO özellikli bu 8K HDR TV, geleneksel LED TV'lerden altı kata kadar daha fazla kontrastla karanlık sahnelerin daha
  karanlık ve parlak sahnelerin daha parlak olmasını sağlar. 
  X-Motion Clarity ile her hareket güzel ve net
  X-Motion Clarity teknolojimiz, hızlı hareketleri sorunsuz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, resimler parlaklık kaybı olmadan aslına sadık kalır. 
   
  8K X-Reality PRO
  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 8K X-Reality PRO ile her görüntünün boyutu, olağanüstü netlik için gerçek 8K kalitesine yaklaştırılır. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, bu da kütüphanenin kitaplarında ve mimarisinde ekstra ayrıntıları ortaya çıkarır. 
  Heyecan verici 8K HDR eğlencesini keşfedin
  Bu TV size filmlerin ve oyunların heyecanını 8K HDR olarak getiriyor. HDR10, Hybrid Log-Gamma ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir
   
  Dolby Vision. Atmos
  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™ sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos ™ odayı sürükleyici surround ses ile doldurur.
   
  Uzaktan kumandaya gerek olmadan izlemek istediğinizi söyleyin
  Dahili Google Asistan ve gelişmiş ses kontrolü ile Sony'nin Android TV'si hayatı akıllı ve basit hale getirir. Yalnızca ekranla konuşarak yeni eğlence bulun, programları kontrol edin ve evinizi kontrol edin.
  En sevdiğiniz uyumlu cihazlara kolayca bağlanın
  Amazon Alexa ile çalışır
  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Amazon Alexa özellikli cihazlarınızı bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz

  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Google Home Connect Google Home ile bağlanın. Google Home ile en sevdiğiniz videoları parmağınızı bile kıpırdatmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Dar alüminyum çerçeve
  Ekran, görüntüleme alanını en üst düzeye çıkaran ince, dar bir çerçeveyle çevrelenmiştir. Güzel bir alüminyum kaplama, TV'ye birinci sınıf bir görünüm kazandırır 

  Motionflow XR, hareketin sorunsuz olmasını sağlar: 1000Hz
  Motionflow XR ile hızlı hareket eden dizilerde bile pürüzsüz ve keskin ayrıntıların keyfini çıkarın. Bu yenilikçi teknoloji, orijinal çerçeveler arasına fazladan çerçeveler oluşturur ve ekler. Birbirini izleyen karelerdeki temel görsel faktörleri karşılaştırır, ardından dizilerdeki eksik eylemin anlık saniyesini hesaplar. Bazı modeller, bulanık olmayan ve gerçekten sinematik bir görünüm için siyah çerçeve ekleme içerir. 

  Bravia Android TV ile buluşuyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yapmayı sevdiğiniz her şeyi düşünün. Tamamen yeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında her türlü içeriği bağlamanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol. 

  alternatif

  Google Play: Bir içerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri, TV şovlarını, oyunları ve çok daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde çok sayıda ve sürekli büyüyen uygulamaların keyfini çıkarın  

  alternatif

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu çağırın ve canlı TV, talep üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta içerik çubuğunu en sık gittiğiniz içeriği ilk olarak size gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama, size Google aramanın gücünü sağlayarak, zaman alıcı metin girişi zahmetine girmeden farklı hizmetlerde içerik bulmanızı sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; örneğin “romantik komedi” sorusu, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Özellikleri :

  • Karasal HD ile Karasal Tuner YouView yakalamak up
  • Freesat HD Uydu Alıcısı
  • 1 000 Hz MotionFlow
  • Medya Oynatıcı (USB)
  • Resim Modu: Canlı / Standart / Özel / Sinema pro / Sinema evi / Spor / Animasyon / Canlı Fotoğraf; Standart; Özel / Oyun / Grafikler / HDR Video
  • Dijital TV: 999 kanala kadar FreeView HD  / Freesat HD , Dijital Metin, 2100 Sayfa Hafızalı Teleteks ve Elektronik Program Rehberi
  • S Force Ön Surround: 60W
  • Ses Modu: Standart / Sinema / Canlı Futbol / Müzik
  • Statik Altlık Dahil 

  Teknik özellikler:

  • Ekran Boyutu: 85 "215cm diyagonal
  • En Boy Oranı: 16: 9; Piksel: Yatay 7680x Dikey 4320
  • Görüş Açısı: 178 (Yatay) x178 (Dikey)
  • Ses: Orta Aralık x2, Tweeter x2, (Subwoofer) 50W + (10W)
  • VESA: 400 x 400 mm
  • 100V-220V'de Güç Kaynağı; Güç: 590 W / 480 W ortalama / 0,50 W Beklemede: Ekonomik Mod 

  Giriş / Çıkış Bağlantıları:

  HDMI DisplayPort YPbPr Ses g / ç Hafıza PC Anten KAM

  x4 v2.1

  HDCP2.3

  -

  - Optik Çıkış / Alt Çıkış x3 USB 2.0 - 10/100 MB / sn

  Uydu

  x2

  -

  inc.eARC

    CVBS Ses Sol / Sağ Çıkışı   HDMI

  Birleşik

  Kablosuz internet

  Havadan x1
        Kulaklıklar        
 • Ürün Özellikleri

  Sony KD-85ZH8 85 inch 8K Android LED TV

  En önemli 3 özellik: 

   

  Daha fazla ekran. Daha fazla 8K ayrıntı. Daha fazla güzellik.
  Güçlü işlemcimiz, ne izlerseniz izleyin bu 8K TV'nin yoğun derinliğini ve ayrıntılarını ortaya çıkarır.
  Yerel karartmalı Full Array LED TV ekranında daha derin siyahları ve daha parlak ışıkları görün.

  Ses ve görüntü uyum içinde - çerçeve hoparlördür
  Çerçeveye entegre edilmiş hoparlörlerle sesi sahnenin doğru yerinden duyun. Hoparlörleri yaklaştırmak
  Ekranın ortasına yerleştirmek ses ve resimleri uyumlu hale getirir.
  neyin önemli olduğu hakkında bilgi - resim.

  Büyük ekran, sizi içine çekmek için tasarlanmış
  Minimalist tek parça tasarımı ve ince çerçevesi ile bu 8K LED TV, eve büyük ekran 8K deneyimini getiriyor.
  Dikkatiniz dağılmadan eğlencenize tamamen dalın.

  Gerçek zıtlığa inanın, hassas bir şekilde kontrol edilir
  8K panelde parlaklık oluşturmak, düşük iletim hızı nedeniyle zor olabilir. Bu 8K TV, sahnelerin nefes kesici kontrastla dolu olmasını sağlamak için ekrandaki ışık çıkışını hassas bir şekilde dengeler. Bağımsız olarak aydınlatılan LED bölgeleri ile Full Array LED, açık alanları daha açık ve karanlık alanları daha koyu hale getirerek daha gerçekçi kontrast sağlar. Parlaklıkta daha yüksek zirveler ve gölgede daha derin siyahlar için parlaklığı ayarlayan 8K X-tended Dynamic Range ™ PRO5 ile kontrast daha da geliştirilmiştir.
   
  Ne izlerseniz izleyin olağanüstü çözünürlük
  Her tür içerik, Sony'nin benzersiz özellikleriyle gerçeğe yakın 8K çözünürlüğe yakın bir şekilde yukarı dönüştürülebilir. X1 ™ Extreme'den iki kat daha hızlı olan X1 ™ Ultimate, derinlik, doku ve ayrıntı açısından zengin sahneler için 4K'nın dört katı çözünürlükle 8K resimlere güç sağlamak için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 4K ve 2K olarak filme alınan görüntüler bile benzersiz bir 8K veritabanı kullanılarak 8K X-Reality ™ PRO ile 8K'ya yakın ölçeklendirilir. Her konunun çözünürlüğü daha sonra Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilerek neredeyse gerçek dünya dokularını yeniden üretiyor. 
  Renk ve kontrastı daha gerçek hale getirme
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca siyahtan beyaza kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki nesnelerin renkleri analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler ayrı ayrı yeniden düzenlendiğinden, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi resimler üretebilir.
   
  Ne izlerseniz izleyin üstün çözünürlük
  Her tür içerik, Sony'nin benzersiz özellikleriyle gerçekçi 8K çözünürlüğe yükseltilebilir. X1 Extreme'den iki kat daha hızlı olan X1 Ultimate'imiz, 8K resimleri gerçek dünya ayrıntıları ve dokusuyla zenginleştirmek için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 2K ve Full HD olarak filme alınan görüntüler bile, benzersiz bir 8K veritabanı kullanılarak 8K X-Reality PRO ile 8K'ya yakın bir seviyeye yükseltilir. Her konunun çözünürlüğü daha sonra Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilerek neredeyse gerçek dünya dokularını yeniden üretiyor. 
  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı
  yeniden üretir Renk spektrumunu genişleterek, X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakın olur.
   
  Her yönden güzel renkler Yanlardan
  TV izlemek artık merkezden olduğu kadar tatmin edici. Sony'nin arka ışıktan gelen ışığı kontrol etmek için orijinal optik tasarımı olan X-Wide Angle paneli, izlediğiniz her yerden renklerin gerçek kalmasını sağlar. 
   
  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net yapma
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanık bir şekilde geçiyormuş gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz, her şeyin pürüzsüz, parlak ve net olmasını sağlar. Her 'göz kırpma' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, gerektiğinde parlaklık artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.
   
  Güzel bir şekilde eşleşen görüntüler ve ses
  Geleneksel TV'lerde ekranın altına yerleştirilmiş bir hoparlöre sahip ses , genellikle görüntü ile senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio ürünümüz, gerçekten sürükleyici bir deneyim için sesin aksiyonu takip etmesini sağlayan, TV'nin arkasında iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir. Bu hoparlörlerin yüksek tonlu alanlardaki ses konumlandırmasını hassas bir şekilde yönetmek için bağımsız amplifikatörler ayrı ayrı kontrol edilir ve daha fazla gerçekçilik için ses basıncını ve kararlılığı artırır.
   
  Yüksek kaliteli sesi duyun
  TV'nin ses kalitesini ve inceliğini benzersiz yeni şekli ile tamamlayacak şekilde tasarlanan X-Dengeli Hoparlörümüz filmleri ve müziği net sesle yönlendirir.
  Dolby Atmos ile ses çevrenizde akıyor Tam
  sahnenin içindeymişsiniz gibi sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, yukarıdan ve yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için başınızın üzerinde hareket eden nesneleri daha fazla gerçekçilikle duyabilirsiniz.
   
  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin keyfini çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden duyduğunuz gibi duyun. Girişleri yukarı dönüştürerek, S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak bir çoklu surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha etkileyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.
  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses
  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza göre otomatik olarak ayarlar.
   
  Odanız için geliştirilmiş
  parlaklık Geleneksel TV'lerde parlaklık, odadaki ışıktan bağımsız olarak aynı kalır ve sonuçta çok karanlık veya parlak görüntüler elde edilir. Bu TV, görüntü parlaklığını oda koşullarına göre optimize eden, aydınlık odalarda parlaklığı artıran ve karanlık odalarda azaltan gömülü bir ışık sensörü içerir, böylece mükemmel görüntüyü elde edersiniz.
  Ortamınıza uyarlanmış
  ses Ses deneyimi, odanızın ortamına göre değişebilir. Örneğin perdeler sesi emerken, TV'nin önündeki nesneler sesin geçişini bozarak duyduklarınızın kalitesinden ödün verebilir. Bu 8K Ultra HD TV, nesneleri algılar ve odanız için geliştirilmiş ve optimize edilmiş sesi yeniden üretir.
   
  Netflix Kalibre Edilmiş Mod ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın
  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme ustasındakiyle aynı resim kalitesini TV'de yeniden üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Calibrated Mode ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve niyeti sadık bir şekilde korunur.
   
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile, video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, en sevdiğiniz uygulamalardan ve hatta Safari'den film ve şov izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın.
  Arkadan aydınlatmalı uzaktan kumanda ile karanlıkta görünür Karanlıkta
  TV izlerken kanalları ve ses seviyesini değiştirmek için entegre arka aydınlatma ile uzaktan kumandayı tutmanız yeterli.
   
  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 8K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda ile kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım, kullanımı da gerçekten kolaylaştırır. 
  İçerik oluşturucunun amaçladığı gibi deneyimi yaşayın
  Resimler dijital olarak filmden TV'ye sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz yönetmenin stüdyoda istediği gibi olmaz. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi, kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin keyfini çıkarmanızı sağlar.
   
  IMAX Geliştirilmiş
  Bu Sony Full Array LED TV, yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve sesi karşılamaya hazır bir IMAX Enhanced ürünüdür. IMAX Enhanced içeriğinden tam olarak yararlanan bu TV'de tamamen sürükleyici bir ev içi eğlence deneyiminin keyfini çıkaracağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın.
   
  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Prodüksiyon sürecindeki renk farklılıklarını ele almak için bu TV, Portre Ekranlarının yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazır. Bu, benzeri görülmemiş düzeyde kalibrasyona ve geleneksel resim ayarlarıyla mümkün olmayan ince ayarların yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyaline sadık yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en küçük renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, CalMAN için hazırdır ve müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmasına olanak tanıyarak, resimleri evde profesyonel düzeyde renk kalibrasyonu doğrulukla sunma taahhüdümüzü daha da gösterir. 
  Kablo karmaşası en aza indirildi
  Kablo tutucular, kabloları düzgün bir şekilde gizler, böylece televizyonunuz dağınıklıktan uzak kalır ve önden, yanlardan ve arkadan güzel görünür.
  Ayrık stant, çift konum
  Gürültüsüz standımız bir rafa ayrı ayrı yerleştirilir ve izleme deneyiminizden ödün vermez. Geniş ve dar ayarları ile büyük veya küçük raflarda kullanabilirsiniz.
   
  Sinemanın heyecanını kucaklayın
  Evde sinema heyecanının tadını çıkarın. Dolby Vision, sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos odayı sürükleyici surround ses ile doldurur.
  Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate
  Eşsiz işlem gücüne sahip Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, ekrandaki yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıları ve rengi akıllıca geliştirerek izlediğiniz her şeyin net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olmasını sağlar. 
  X-tended Dynamic Range PRO ile gerçeklik ortaya çıkıyor
  Göz kamaştırıcı ışıklar ve daha derin siyahlarla dolu güzel gece çekimlerinin keyfini çıkarın. X-tended Dynamic Range PRO özellikli bu 8K HDR TV, geleneksel LED TV'lerden altı kata kadar daha fazla kontrastla karanlık sahnelerin daha
  karanlık ve parlak sahnelerin daha parlak olmasını sağlar. 
  X-Motion Clarity ile her hareket güzel ve net
  X-Motion Clarity teknolojimiz, hızlı hareketleri sorunsuz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, resimler parlaklık kaybı olmadan aslına sadık kalır. 
   
  8K X-Reality PRO
  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 8K X-Reality PRO ile her görüntünün boyutu, olağanüstü netlik için gerçek 8K kalitesine yaklaştırılır. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, bu da kütüphanenin kitaplarında ve mimarisinde ekstra ayrıntıları ortaya çıkarır. 
  Heyecan verici 8K HDR eğlencesini keşfedin
  Bu TV size filmlerin ve oyunların heyecanını 8K HDR olarak getiriyor. HDR10, Hybrid Log-Gamma ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir
   
  Dolby Vision. Atmos
  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™ sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos ™ odayı sürükleyici surround ses ile doldurur.
   
  Uzaktan kumandaya gerek olmadan izlemek istediğinizi söyleyin
  Dahili Google Asistan ve gelişmiş ses kontrolü ile Sony'nin Android TV'si hayatı akıllı ve basit hale getirir. Yalnızca ekranla konuşarak yeni eğlence bulun, programları kontrol edin ve evinizi kontrol edin.
  En sevdiğiniz uyumlu cihazlara kolayca bağlanın
  Amazon Alexa ile çalışır
  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Amazon Alexa özellikli cihazlarınızı bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz

  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Google Home Connect Google Home ile bağlanın. Google Home ile en sevdiğiniz videoları parmağınızı bile kıpırdatmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Dar alüminyum çerçeve
  Ekran, görüntüleme alanını en üst düzeye çıkaran ince, dar bir çerçeveyle çevrelenmiştir. Güzel bir alüminyum kaplama, TV'ye birinci sınıf bir görünüm kazandırır 

  Motionflow XR, hareketin sorunsuz olmasını sağlar: 1000Hz
  Motionflow XR ile hızlı hareket eden dizilerde bile pürüzsüz ve keskin ayrıntıların keyfini çıkarın. Bu yenilikçi teknoloji, orijinal çerçeveler arasına fazladan çerçeveler oluşturur ve ekler. Birbirini izleyen karelerdeki temel görsel faktörleri karşılaştırır, ardından dizilerdeki eksik eylemin anlık saniyesini hesaplar. Bazı modeller, bulanık olmayan ve gerçekten sinematik bir görünüm için siyah çerçeve ekleme içerir. 

  Bravia Android TV ile buluşuyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yapmayı sevdiğiniz her şeyi düşünün. Tamamen yeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında her türlü içeriği bağlamanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol. 

  alternatif

  Google Play: Bir içerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri, TV şovlarını, oyunları ve çok daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde çok sayıda ve sürekli büyüyen uygulamaların keyfini çıkarın  

  alternatif

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu çağırın ve canlı TV, talep üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta içerik çubuğunu en sık gittiğiniz içeriği ilk olarak size gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama, size Google aramanın gücünü sağlayarak, zaman alıcı metin girişi zahmetine girmeden farklı hizmetlerde içerik bulmanızı sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; örneğin “romantik komedi” sorusu, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Özellikleri :

  • Karasal HD ile Karasal Tuner YouView yakalamak up
  • Freesat HD Uydu Alıcısı
  • 1 000 Hz MotionFlow
  • Medya Oynatıcı (USB)
  • Resim Modu: Canlı / Standart / Özel / Sinema pro / Sinema evi / Spor / Animasyon / Canlı Fotoğraf; Standart; Özel / Oyun / Grafikler / HDR Video
  • Dijital TV: 999 kanala kadar FreeView HD  / Freesat HD , Dijital Metin, 2100 Sayfa Hafızalı Teleteks ve Elektronik Program Rehberi
  • S Force Ön Surround: 60W
  • Ses Modu: Standart / Sinema / Canlı Futbol / Müzik
  • Statik Altlık Dahil 

  Teknik özellikler:

  • Ekran Boyutu: 85 "215cm diyagonal
  • En Boy Oranı: 16: 9; Piksel: Yatay 7680x Dikey 4320
  • Görüş Açısı: 178 (Yatay) x178 (Dikey)
  • Ses: Orta Aralık x2, Tweeter x2, (Subwoofer) 50W + (10W)
  • VESA: 400 x 400 mm
  • 100V-220V'de Güç Kaynağı; Güç: 590 W / 480 W ortalama / 0,50 W Beklemede: Ekonomik Mod 

  Giriş / Çıkış Bağlantıları:

  HDMI DisplayPort YPbPr Ses g / ç Hafıza PC Anten KAM

  x4 v2.1

  HDCP2.3

  -

  - Optik Çıkış / Alt Çıkış x3 USB 2.0 - 10/100 MB / sn

  Uydu

  x2

  -

  inc.eARC

    CVBS Ses Sol / Sağ Çıkışı   HDMI

  Birleşik

  Kablosuz internet

  Havadan x1
        Kulaklıklar        
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
%17indirimli
34.999,00 TL
28.999,00 TL
%19indirimli
20.999,00 TL
16.999,00 TL
%20indirimli
32.500,00 TL
25.999,00 TL
%17indirimli
11.999,00 TL
9.999,00 TL
%13indirimli
9.999,00 TL
8.749,00 TL
%25indirimli
11.999,00 TL
8.999,00 TL
%15indirimli
20.058,82 TL
16.999,00 TL
%16indirimli
34.999,00 TL
29.499,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.