Sony KD-48A9 4K Oled TV

SONY-KD48A9BAEP
BARKOD : 4548736114302
Stok Durumu :
Stokta
Yorumlar(0)

%8

İndirimli
19.999,00 TL
18.499,00 TL
Havale ile : 17.759,04 TL %4 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Sony KD-48A9 4K Oled TV

  Olağanüstü işlemcimiz tarafından desteklenen kompakt boyutta güzel OLED
  8K TV'lerimizi çalıştırmak için kullanılan aynı güçlü işlemci, saf siyahlar, en yüksek parlaklık ve gerçekten gerçekçi görüntülerle OLED'in yoğun kontrastını ortaya çıkarmak için görüntü verilerini hassas bir şekilde analiz eder.
  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlördür Ekranın hoparlör
  görevi görmesini sağlayarak, daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte ses ve görüntü mükemmel bir şekilde çalışır.
  Minimalist tasarım sizi resmin içine çeker
  Süper ince çerçeve, gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi için ekrana odaklanmanızı sağlar. Kompakt boyutu, ince formu ve sade tek parça tasarımıyla bu TV, oturma odanızla uyumludur

  Olağanüstü işlemcimizden güç alan kompakt boyutta güzel OLED
  8K2 TV'lerimizi çalıştırmak için kullanılan aynı güçlü işlemci, saf siyahlar, en yüksek parlaklık ve gerçekten gerçekçi görüntülerle OLED'in yoğun kontrastını ortaya çıkarmak için görüntü verilerini hassas bir şekilde analiz eder.

  Ekstra derinlik ve gerçekçilik için renk ve kontrastı artırma
  Gerçek dünyadaki renkleri görün, derin gölgelerdeki ve parlak vurgulardaki ayrıntıları keşfedin. Pixel Contrast Booster ile parlak alanlarda renk ve kontrast geliştirilir, böylece gerçekçi gölgeler ve tonlarla dolu sahnelerin, daha fazla derinliğin, ince dokuların ve yalnızca OLED'in sunabileceği saf siyah kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz. 

  Renk ve kontrastı daha gerçekçi hale getirin
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca siyahtan beyaza kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki nesnelerin renkleri analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler ayrı ayrı yeniden düzenlendiğinden, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi resimler üretebilir. 
  Ne izlerseniz izleyin üstün çözünürlük
  Her tür içerik Sony'nin benzersiz özellikleriyle gerçekçi 4K çözünürlüğe yükseltilebilir. X1 Extreme'den iki kat daha hızlı olan X1 Ultimate'imiz, 4K resimleri gerçek dünya ayrıntıları ve dokusuyla zenginleştirmek için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 2K ve Full HD olarak filme alınan görüntüler bile benzersiz bir 4K veritabanı kullanılarak 4K X-Reality PRO ile 4K'ya yakın yükseltilir. Her konunun çözünürlüğü daha sonra Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilerek neredeyse gerçek dokuları yeniden üretiyor. 
  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı
  yeniden üretir Renk spektrumunu genişleterek, X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakın olur. 
  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net yapma
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanık bir şekilde geçiyormuş gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz, her şeyin pürüzsüz, parlak ve net olmasını sağlar. Her 'göz kırpma' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, gerektiğinde parlaklık artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 
   
  Güzel bir şekilde eşleşen görüntüler ve ses
  Geleneksel TV'lerde ekranın altına yerleştirilmiş bir hoparlöre sahip ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio ürünümüz, gerçekten sürükleyici bir deneyim için sesin aksiyonu takip etmesini sağlayan, TV'nin arkasında iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir. Bu hoparlörlerin yüksek tonlu alanlardaki ses konumlandırmasını hassas bir şekilde yönetmek için bağımsız amplifikatörler ayrı ayrı kontrol edilir ve daha fazla gerçekçilik için ses basıncını ve kararlılığı artırır. 
  Her açıdan güzel renkler
  Yanlardan TV izlemek artık merkezden olduğu kadar tatmin edici. Kendinden aydınlatmalı OLED panelimiz, izlediğiniz her yerde renkleri tutarlı ve doğru tutar.  
  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlördür Ekranın hoparlör
  görevi görmesini sağlayarak, daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte ses ve görüntü mükemmel bir şekilde çalışır.
  Ekrandan gelen ses, inanılmaz derecede sürükleyici
  Geleneksel TV'lerde ekranın altına yerleştirilmiş bir hoparlöre sahip ses genellikle görüntüyle senkronize olmuyor. Akustik Yüzey Sesimiz ile ekran hoparlördür. Ekranın arkasındaki yenilikçi bir aktüatör, ses oluşturmak için dikkatlice titreşir, böylece duyduğunuz şey olay yerindeki olay yerinden gelir - karakterlerden diyaloglar, bir arabadan motor gürültüsü.
  Dolby Atmos ile ses çevrenizde akıyor Tam
  sahnenin içindeymişsiniz gibi sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, yukarıdan ve yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için başınızın üstünde hareket eden nesneleri daha fazla gerçekçilikle duyabilirsiniz. 
  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin keyfini çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden duyduğunuz gibi duyun. Girişleri yukarı dönüştürerek, S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak bir çoklu surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha etkileyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.
  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses
  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza göre otomatik olarak ayarlar. 
  Odanız için geliştirilmiş
  parlaklık Geleneksel TV'lerde parlaklık, odadaki ışıktan bağımsız olarak aynı kalır ve sonuçta çok karanlık veya parlak görüntüler elde edilir. Bu TV, görüntü parlaklığını oda koşullarına göre optimize eden, aydınlık odalarda parlaklığı artıran ve karanlık odalarda azaltan gömülü bir ışık sensörü içerir, böylece mükemmel görüntüyü elde edersiniz.
  Ortamınıza uyarlanmış
  ses Ses deneyimi, odanızın ortamına göre değişebilir. Örneğin perdeler sesi emerken, TV'nin önündeki nesneler sesin geçişini bozarak duyduklarınızın kalitesinden ödün verebilir. Bu 4K Ultra HD TV, nesneleri algılar ve odanız için geliştirilmiş ve optimize edilmiş sesi yeniden üretir. 
  Netflix Kalibre Edilmiş Mod ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın
  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme ustasındakiyle aynı resim kalitesini TV'de yeniden üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Calibrated Mode ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve niyeti sadık bir şekilde korunur. 
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile, video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, en sevdiğiniz uygulamalardan ve hatta Safari'deki filmleri ve şovları izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın. 
  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 4K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda ile kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım, kullanımı da gerçekten kolaylaştırır. 
  İçeriği yaratıcının amaçladığı gibi deneyimleyin
  Resimler dijital olarak filmden TV'ye sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz yönetmenin stüdyoda istediği gibi olmaz. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi, kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin keyfini çıkarmanızı sağlar. 
  IMAX Geliştirilmiş
  Bu Sony OLED TV, yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve sesi karşılamaya hazır bir IMAX Enhanced ürünüdür. IMAX Enhanced içeriğinden tam olarak yararlanan bu TV'de tamamen sürükleyici bir ev içi eğlence deneyiminin keyfini çıkaracağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın. 
  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Prodüksiyon sürecindeki renk farklılıklarını ele almak için bu TV, Portre Ekranlarının yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazır. Bu, benzeri görülmemiş düzeyde kalibrasyona ve geleneksel görüntü ayarlarıyla mümkün olmayan ince ayarların yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyaline sadık yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en küçük renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, CalMAN için hazırdır ve müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmasına olanak tanır ve evde profesyonel kalitede renk kalibrasyonu doğruluğu ile resimler sunma taahhüdümüzü daha da gösterir. 
  Kablolar gizli, derli toplu ve düzenli
  Kabloları standa düzgün bir şekilde gizleyin ve birlikte verilen kablo tutucusu ile yerinde tutun.
   
  Sinemanın heyecanını kucaklayın
  Evde sinema heyecanının tadını çıkarın. Dolby Vision, sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos odayı sürükleyici surround ses ile doldurur.
  Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate
  Eşsiz işlem gücü ile Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, ekrandaki yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıları ve rengi akıllıca geliştirerek izlediğiniz her şeyin net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olmasını sağlar. 
  X-tended Dynamic Range PRO ile gerçeklik ortaya çıkıyor
  Göz kamaştırıcı ışıklar ve daha derin siyahlarla dolu güzel gece çekimlerinin keyfini çıkarın. X-tended Dynamic Range PRO özellikli bu 4K HDR TV, geleneksel OLED TV'lerden altı kat daha fazla kontrastla karanlık sahnelerin daha karanlık ve parlak sahnelerin daha parlak olmasını sağlar. 
  X-Motion Clarity ile her hareket güzel ve net
  X-Motion Clarity teknolojimiz, hızlı hareketleri sorunsuz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, resimler parlaklık kaybı olmadan aslına sadık kalır. 
  4K X-Reality PRO
  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 4K X-Reality PRO ile her görüntü, olağanüstü netlik için gerçek 4K kalitesine yaklaştırılır. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, bu da kütüphanenin kitaplarında ve mimarisinde ekstra ayrıntıları ortaya çıkarır. 
  Heyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedin
  Bu TV size filmlerin ve oyunların heyecanını 4K HDR olarak getiriyor. HDR10, Hybrid Log-Gamma ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir 
  Dolby Vision. Atmos
  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™ sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos ™ odayı sürükleyici surround ses ile doldurur. 
  En sevdiğiniz uyumlu cihazlara kolayca bağlanın
  Amazon Alexa ile çalışır
  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Amazon Alexa destekli cihazlarınızı bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz

  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Google Home Connect Google Home ile bağlanın. Google Home ile en sevdiğiniz videoları parmağınızı bile kıpırdatmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Dar metal çerçeve
  Televizyona değil görüntüye odaklanmanızı sağlar.

  Bravia Android TV ile buluşuyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yapmayı sevdiğiniz her şeyi düşünün. Tamamen yeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında her türlü içeriği bağlamanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol.

  alternatif

  Google Play: Bir içerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri, TV şovlarını, oyunları ve çok daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde çok sayıda ve sürekli büyüyen uygulamaların keyfini çıkarın  

  alternatif

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu çağırın ve canlı TV, talep üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta içerik çubuğunu en sık gittiğiniz içeriği ilk olarak size gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama, size Google aramanın gücünü sağlayarak, zaman alıcı metin girişi zahmetine girmeden farklı hizmetlerde içerik bulmanızı sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; örneğin “romantik komedi” sorusu, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Özellikleri :

  • Karasal HD ile Karasal Tuner YouView yakalamak up
  • Freesat HD Uydu Alıcısı
  • Medya Oynatıcı (USB)
  • Resim Modu: Canlı / Standart / Özel / Sinema pro / Sinema evi / Spor / Animasyon / Canlı Fotoğraf; Standart; Özel / Oyun / Grafikler / HDR Video
  • Dijital TV: 999 kanala kadar FreeView HD  / Freesat HD , Dijital Metin, 2100 Sayfa Hafızalı Teletekst ve Elektronik Program Rehberi
  • S Force Ön Surround: 30W
  • Hoparlör Yapılandırması: Aktüatör x 2, Subwoofer x 2
  • Ses Modu: Standart / Sinema / Canlı Futbol / Müzik
  • Statik Altlık Dahil 

  Teknik özellikler:

  • Ekran Boyutu: 48 "122cm diyagonal
  • En Boy Oranı: 16: 9; Piksel: Yatay 3840 x Dikey 2160
  • Görüş Açısı: 178 (Yatay) x178 (Dikey)
  • Ses: 30W (10W x 2 + 5W x 2)
  • VESA: 300 x 300 mm
  • 100V-220V'de Güç Kaynağı; Güç: 160 W / 0,50 W Beklemede: Ekonomik Mod 
 • Ürün Özellikleri

  Sony KD-48A9 4K Oled TV

  Olağanüstü işlemcimiz tarafından desteklenen kompakt boyutta güzel OLED
  8K TV'lerimizi çalıştırmak için kullanılan aynı güçlü işlemci, saf siyahlar, en yüksek parlaklık ve gerçekten gerçekçi görüntülerle OLED'in yoğun kontrastını ortaya çıkarmak için görüntü verilerini hassas bir şekilde analiz eder.
  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlördür Ekranın hoparlör
  görevi görmesini sağlayarak, daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte ses ve görüntü mükemmel bir şekilde çalışır.
  Minimalist tasarım sizi resmin içine çeker
  Süper ince çerçeve, gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi için ekrana odaklanmanızı sağlar. Kompakt boyutu, ince formu ve sade tek parça tasarımıyla bu TV, oturma odanızla uyumludur

  Olağanüstü işlemcimizden güç alan kompakt boyutta güzel OLED
  8K2 TV'lerimizi çalıştırmak için kullanılan aynı güçlü işlemci, saf siyahlar, en yüksek parlaklık ve gerçekten gerçekçi görüntülerle OLED'in yoğun kontrastını ortaya çıkarmak için görüntü verilerini hassas bir şekilde analiz eder.

  Ekstra derinlik ve gerçekçilik için renk ve kontrastı artırma
  Gerçek dünyadaki renkleri görün, derin gölgelerdeki ve parlak vurgulardaki ayrıntıları keşfedin. Pixel Contrast Booster ile parlak alanlarda renk ve kontrast geliştirilir, böylece gerçekçi gölgeler ve tonlarla dolu sahnelerin, daha fazla derinliğin, ince dokuların ve yalnızca OLED'in sunabileceği saf siyah kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz. 

  Renk ve kontrastı daha gerçekçi hale getirin
  Nesne tabanlı HDR remaster
  Nesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca siyahtan beyaza kontrast eğrisi boyunca ayarlandığı çoğu TV'nin aksine, ekrandaki nesnelerin renkleri analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler ayrı ayrı yeniden düzenlendiğinden, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi resimler üretebilir. 
  Ne izlerseniz izleyin üstün çözünürlük
  Her tür içerik Sony'nin benzersiz özellikleriyle gerçekçi 4K çözünürlüğe yükseltilebilir. X1 Extreme'den iki kat daha hızlı olan X1 Ultimate'imiz, 4K resimleri gerçek dünya ayrıntıları ve dokusuyla zenginleştirmek için verileri hassas bir şekilde analiz eder ve işler. 2K ve Full HD olarak filme alınan görüntüler bile benzersiz bir 4K veritabanı kullanılarak 4K X-Reality PRO ile 4K'ya yakın yükseltilir. Her konunun çözünürlüğü daha sonra Nesne Tabanlı Süper Çözünürlük ile optimize edilerek neredeyse gerçek dokuları yeniden üretiyor. 
  Daha geniş, daha hassas bir renk aralığı
  yeniden üretir Renk spektrumunu genişleterek, X1 işlemcilerimiz tarafından desteklenen TRILUMINOS, geleneksel bir televizyondan daha fazla renk üretir. Renkleri daha doğal ve hassas hale getirmek için her görüntüdeki verileri analiz eder ve işler, böylece resimler gerçek hayata her zamankinden daha yakın olur. 
  Hızlı hareket eden sahneleri parlak ve net yapma
  Bazı ekranlarda, spor ve hızlı aksiyon sahneleri bulanık bir şekilde geçiyormuş gibi görünebilir. En yeni X-Motion Clarity teknolojimiz, her şeyin pürüzsüz, parlak ve net olmasını sağlar. Her 'göz kırpma' ayrı ayrı kontrol edilir ve süresi optimize edilirken, gerektiğinde parlaklık artırılır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. 
   
  Güzel bir şekilde eşleşen görüntüler ve ses
  Geleneksel TV'lerde ekranın altına yerleştirilmiş bir hoparlöre sahip ses genellikle görüntüyle senkronize değildir. Acoustic Multi-Audio ürünümüz, gerçekten sürükleyici bir deneyim için sesin aksiyonu takip etmesini sağlayan, TV'nin arkasında iki ses konumlandırma tweeter'ı içerir. Bu hoparlörlerin yüksek tonlu alanlardaki ses konumlandırmasını hassas bir şekilde yönetmek için bağımsız amplifikatörler ayrı ayrı kontrol edilir ve daha fazla gerçekçilik için ses basıncını ve kararlılığı artırır. 
  Her açıdan güzel renkler
  Yanlardan TV izlemek artık merkezden olduğu kadar tatmin edici. Kendinden aydınlatmalı OLED panelimiz, izlediğiniz her yerde renkleri tutarlı ve doğru tutar.  
  Ses ve görüntü uyum içinde - ekran hoparlördür Ekranın hoparlör
  görevi görmesini sağlayarak, daha sinematik bir deneyim için ekranın doğru yerinden gelen sesle birlikte ses ve görüntü mükemmel bir şekilde çalışır.
  Ekrandan gelen ses, inanılmaz derecede sürükleyici
  Geleneksel TV'lerde ekranın altına yerleştirilmiş bir hoparlöre sahip ses genellikle görüntüyle senkronize olmuyor. Akustik Yüzey Sesimiz ile ekran hoparlördür. Ekranın arkasındaki yenilikçi bir aktüatör, ses oluşturmak için dikkatlice titreşir, böylece duyduğunuz şey olay yerindeki olay yerinden gelir - karakterlerden diyaloglar, bir arabadan motor gürültüsü.
  Dolby Atmos ile ses çevrenizde akıyor Tam
  sahnenin içindeymişsiniz gibi sesle çevrili olun. Dolby Atmos ile ses, yukarıdan ve yanlardan gelir, böylece gerçekten çok boyutlu bir deneyim için başınızın üstünde hareket eden nesneleri daha fazla gerçekçilikle duyabilirsiniz. 
  S-Force Front Surround ile çok boyutlu sesin keyfini çıkarın Sesi
  ayrı bir multi surround hoparlörden duyduğunuz gibi duyun. Girişleri yukarı dönüştürerek, S-Force Front Surround, TV'nizde sanal olarak bir çoklu surround hoparlör sistemi üretir, böylece daha etkileyici sesin tüm heyecanını yaşayabilirsiniz.
  Ortam ne olursa olsun üstün görüntü ve ses
  Arkanıza yaslanın ve mümkün olan en iyi izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Sony'nin benzersiz ortam optimizasyonu teknolojisi, görüntü ve sesi ortamınıza göre otomatik olarak ayarlar. 
  Odanız için geliştirilmiş
  parlaklık Geleneksel TV'lerde parlaklık, odadaki ışıktan bağımsız olarak aynı kalır ve sonuçta çok karanlık veya parlak görüntüler elde edilir. Bu TV, görüntü parlaklığını oda koşullarına göre optimize eden, aydınlık odalarda parlaklığı artıran ve karanlık odalarda azaltan gömülü bir ışık sensörü içerir, böylece mükemmel görüntüyü elde edersiniz.
  Ortamınıza uyarlanmış
  ses Ses deneyimi, odanızın ortamına göre değişebilir. Örneğin perdeler sesi emerken, TV'nin önündeki nesneler sesin geçişini bozarak duyduklarınızın kalitesinden ödün verebilir. Bu 4K Ultra HD TV, nesneleri algılar ve odanız için geliştirilmiş ve optimize edilmiş sesi yeniden üretir. 
  Netflix Kalibre Edilmiş Mod ile stüdyo kalitesinin keyfini çıkarın
  Bu mod, Netflix orijinallerinin keyfini çıkarmak ve bir stüdyo değerlendirme ustasındakiyle aynı resim kalitesini TV'de yeniden üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Netflix Calibrated Mode ile, içerik oluşturucunun vizyonu ve niyeti sadık bir şekilde korunur. 
  Apple AirPlay / Apple HomeKit
  ile çalışır Apple AirPlay ile, video ve sesi doğrudan iPhone, iPad veya Mac'inizden televizyonunuza aktarabilirsiniz. Apple TV uygulamasından, en sevdiğiniz uygulamalardan ve hatta Safari'deki filmleri ve şovları izleyin. Fotoğraflarınızı odadaki herkesle paylaşın. 
  Akıllı uzaktan kumanda ile kolay kontrol
  Set üstü kutuları ve diğer cihazları HDMI üzerinden bu 4K HDR TV'ye bağlayın ve hepsini tek bir akıllı kumanda ile kontrol edin. Dahili ses kontrol mikrofonu ve gelişmiş düğme düzeni ile daha ince, daha yuvarlak bir tasarım, kullanımı da gerçekten kolaylaştırır. 
  İçeriği yaratıcının amaçladığı gibi deneyimleyin
  Resimler dijital olarak filmden TV'ye sıkıştırıldığında, kaliteden ödün verilir ve deneyiminiz yönetmenin stüdyoda istediği gibi olmaz. Çok çeşitli benzersiz özellikler, tıpkı yönetmenin istediği gibi, kendi evinizde stüdyo kalitesinde eğlencenin keyfini çıkarmanızı sağlar. 
  IMAX Geliştirilmiş
  Bu Sony OLED TV, yüksek kaliteli renk, kontrast, netlik ve sesi karşılamaya hazır bir IMAX Enhanced ürünüdür. IMAX Enhanced içeriğinden tam olarak yararlanan bu TV'de tamamen sürükleyici bir ev içi eğlence deneyiminin keyfini çıkaracağınızı bilmenin rahatlığını yaşayın. 
  Yaratıcıların tutkusunu koruma
  Prodüksiyon sürecindeki renk farklılıklarını ele almak için bu TV, Portre Ekranlarının yüksek performanslı CalMAN otomatik kalibrasyon yazılımını kullanmaya hazır. Bu, benzeri görülmemiş düzeyde kalibrasyona ve geleneksel görüntü ayarlarıyla mümkün olmayan ince ayarların yapılmasına olanak tanır. Orijinal TV sinyaline sadık yüksek kaliteli renk üretimi sağlar ve hatta zaman içinde meydana gelebilecek en küçük renk değişikliklerine bile uyum sağlayabilir. Bu TV, CalMAN için hazırdır ve müşterilerin post prodüksiyon, kalite kontrol iş akışlarında görsel yaratıcılar tarafından kullanılan yazılımlardan yararlanmasına olanak tanır ve evde profesyonel kalitede renk kalibrasyonu doğruluğu ile resimler sunma taahhüdümüzü daha da gösterir. 
  Kablolar gizli, derli toplu ve düzenli
  Kabloları standa düzgün bir şekilde gizleyin ve birlikte verilen kablo tutucusu ile yerinde tutun.
   
  Sinemanın heyecanını kucaklayın
  Evde sinema heyecanının tadını çıkarın. Dolby Vision, sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos odayı sürükleyici surround ses ile doldurur.
  Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate
  Eşsiz işlem gücü ile Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, ekrandaki yüzlerce farklı nesneyi algılar ve parlaklığı, ayrıntıları ve rengi akıllıca geliştirerek izlediğiniz her şeyin net, parlak ve inanılmaz derecede gerçekçi olmasını sağlar. 
  X-tended Dynamic Range PRO ile gerçeklik ortaya çıkıyor
  Göz kamaştırıcı ışıklar ve daha derin siyahlarla dolu güzel gece çekimlerinin keyfini çıkarın. X-tended Dynamic Range PRO özellikli bu 4K HDR TV, geleneksel OLED TV'lerden altı kat daha fazla kontrastla karanlık sahnelerin daha karanlık ve parlak sahnelerin daha parlak olmasını sağlar. 
  X-Motion Clarity ile her hareket güzel ve net
  X-Motion Clarity teknolojimiz, hızlı hareketleri sorunsuz ve net tutar. Bulanıklığı en aza indirmek için hareketli görüntüler hassas bir şekilde kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, resimler parlaklık kaybı olmadan aslına sadık kalır. 
  4K X-Reality PRO
  ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin 4K X-Reality PRO ile her görüntü, olağanüstü netlik için gerçek 4K kalitesine yaklaştırılır. Görüntüler gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve rafine edilir, bu da kütüphanenin kitaplarında ve mimarisinde ekstra ayrıntıları ortaya çıkarır. 
  Heyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedin
  Bu TV size filmlerin ve oyunların heyecanını 4K HDR olarak getiriyor. HDR10, Hybrid Log-Gamma ve Dolby Vision dahil olmak üzere çeşitli HDR formatlarını yönetir 
  Dolby Vision. Atmos
  Evde sinematik heyecanın tadını çıkarın. Dolby Vision ™ sahnelere otantik izleme için canlı bir şekilde hayat verirken, Dolby Atmos ™ odayı sürükleyici surround ses ile doldurur. 
  En sevdiğiniz uyumlu cihazlara kolayca bağlanın
  Amazon Alexa ile çalışır
  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Amazon Alexa destekli cihazlarınızı bağlayın. Amazon Alexa ile TV'nizi açabilir, kanalları değiştirebilir, ses seviyesini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz

  Sony TV'nin kesintisiz eller serbest kontrolü için Google Home Connect Google Home ile bağlanın. Google Home ile en sevdiğiniz videoları parmağınızı bile kıpırdatmadan Sony TV'nizde bulabilir ve yayınlayabilirsiniz.

  Dar metal çerçeve
  Televizyona değil görüntüye odaklanmanızı sağlar.

  Bravia Android TV ile buluşuyor
  Akıllı TV'niz artık daha akıllı. Şimdi büyük, güzel BRAVIA ekranında akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yapmayı sevdiğiniz her şeyi düşünün. Tamamen yeni Sony Android TV, uygulamalardan filmlere, farklı Android cihazlar arasında her türlü içeriği bağlamanıza ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır - şimdiye kadarki en basit ve en kolay yol.

  alternatif

  Google Play: Bir içerik ve uygulama dünyası Google Play'den
  filmleri, TV şovlarını, oyunları ve çok daha fazlasını keşfedin. TV'nizde yepyeni bir şekilde çok sayıda ve sürekli büyüyen uygulamaların keyfini çıkarın  

  alternatif

  İçerik Çubuğu: her şeyi hızlı bulun
  Göze batmayan içerik çubuğu, aradığınız filmi, TV şovunu veya videoyu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. İçerik çubuğunu çağırın ve canlı TV, talep üzerine videolar, indirilen TV şovları ve çok daha fazlasını tararken izlemeye devam edebilirsiniz. Hatta içerik çubuğunu en sık gittiğiniz içeriği ilk olarak size gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

  Sadece konuşun, yeni dünyaları keşfetmenin eğlenceli bir yolu
  Göz atmaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. Android TV'de sesli arama, size Google aramanın gücünü sağlayarak, zaman alıcı metin girişi zahmetine girmeden farklı hizmetlerde içerik bulmanızı sağlar. Ayrıca öneriler de alabilirsiniz; örneğin “romantik komedi” sorusu, uygun seçeneklerin bir listesini getirir.

  Özellikleri :

  • Karasal HD ile Karasal Tuner YouView yakalamak up
  • Freesat HD Uydu Alıcısı
  • Medya Oynatıcı (USB)
  • Resim Modu: Canlı / Standart / Özel / Sinema pro / Sinema evi / Spor / Animasyon / Canlı Fotoğraf; Standart; Özel / Oyun / Grafikler / HDR Video
  • Dijital TV: 999 kanala kadar FreeView HD  / Freesat HD , Dijital Metin, 2100 Sayfa Hafızalı Teletekst ve Elektronik Program Rehberi
  • S Force Ön Surround: 30W
  • Hoparlör Yapılandırması: Aktüatör x 2, Subwoofer x 2
  • Ses Modu: Standart / Sinema / Canlı Futbol / Müzik
  • Statik Altlık Dahil 

  Teknik özellikler:

  • Ekran Boyutu: 48 "122cm diyagonal
  • En Boy Oranı: 16: 9; Piksel: Yatay 3840 x Dikey 2160
  • Görüş Açısı: 178 (Yatay) x178 (Dikey)
  • Ses: 30W (10W x 2 + 5W x 2)
  • VESA: 300 x 300 mm
  • 100V-220V'de Güç Kaynağı; Güç: 160 W / 0,50 W Beklemede: Ekonomik Mod 
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-85XH9096 85 inch 4K Akıllı TV
%25indirimli
34.999,00 TL
26.099,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - SONY KD-75XH8096 4K Ultra HD Android TV
%20indirimli
17.999,00 TL
14.399,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-75XH9096 75 inch 4K Android TV
%32indirimli
24.999,00 TL
17.099,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-65XH9096 65 inch 4K Android TV
%24indirimli
16.999,00 TL
12.999,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-55XH9096 55 inch 4K Android TV
%17indirimli
11.999,00 TL
9.999,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-65A8 65 İnch 4K HDR OLED TV
%29indirimli
32.500,00 TL
22.999,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - SONY KD-85XH8096 85 inch 215 CM 4K ANDROID TV
%7indirimli
26.999,00 TL
24.999,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-77AG9 77 inch 4K HDR OLED TV
%11indirimli
69.999,00 TL
62.500,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-65XH8096 65 inch 4K Android Tv
%23indirimli
13.999,00 TL
10.749,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony KD-55XH8096 55 inch 4K Android Tv
%25indirimli
11.999,00 TL
8.999,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.