Stokta Yok

Sony HT-A9 360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®/DTS:X® Ev Sineması Sistemi

SONY-HTA9.CEL
BARKOD : 4548736122000
Stok Durumu :
Tükendi
Yorumlar(0)

%14

İndirimli
34.999,00 TL
29.999,00 TL
Havale ile : 28.799,04 TL %4 Havale İndirimi
Bu ürüne özel kampanyalar
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • HT-A9

  360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®/DTS:X® Ev Sineması Sistemi | HT-A9

  360 Spatial Sound Mapping ile surround sesin ötesine geçin

  360 Spatial Sound Mapping, Ses Alanı Optimizasyonu, Sürükleyici AE ve kablosuz bağlanabilirlik sunan Ev Sineması Sistemi

  • 12 adede kadar fantom hoparlörle 360 Spatial Sound Mapping
  • Ultra geniş dinleme alanı, yaşam alanınızın her yerini doldurur
  • Ses Alanı Optimizasyonu ve kablosuz bağlanabilirlik, optimum ses ayarıyla esnek düzene olanak tanır

  Ortamınıza göre uyarlanan 360 Konumsal Ses

  Devrim yaratan 360 Spatial Sound Mapping teknolojimiz, sadece dört hoparlörden on iki adede kadar fantom hoparlör üretir. 

  360 Spatial Sound deneyimi, sanki sahnenin içindeymişsiniz gibi

  360 Spatial Sound deneyimi, sanki sahnenin içindeymişsiniz gibi

  Optimum ses alanında birden çok fantom hoparlörle her yandan çevrelendiğinizde, her kanat çırpışını ve rüzgar şiddetlenmesini inanılmaz yoğunlukla duyarsınız. Oturma odanızla birlikte filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

  Ultra geniş 360 Spatial Sound deneyimini yaşayın

  Ultra geniş dinleme alanı, yaşam alanınızın her yerini doldurur. Aileniz ve arkadaşlarınız, odanın neresinde olurlarsa olsunlar, aynı ses deneyimini yaşar. Dinleme alanı, TV’nin önündeki alanla sınırlı değildir, çok daha geniş bir alanı kapsar.

  Her türlü oturma odası için çok yönlü düzen

  Her türlü oturma odası için çok yönlü düzen

  Mobilyalarınızı yeniden düzenlemenize veya hoparlörlerinizi hassas bir şekilde yerleştirmenize gerek yoktur. HT-A9, her hoparlörde çift mikrofon kullanarak bağıl yüksekliklerini ve konumlarını incelikle ölçer ve sistemin, on iki fantom hoparlör üretmesini ve odanızı tamamen sürükleyici konumsal sesle çevrelemesini sağlar.

  Kablosuz olarak bağlanın

  Kablosuz olarak bağlanın

  Kontrol kutusunu TV’nin yanına koyun ve HDMI ile bağlayın. Dört hoparlör kontrol kutusuna kablosuz olarak bağlanır, böylece yaşam alanınızda kablolar olmaz.

  Ses Alanı Optimizasyonu

  TV ekranında ana menüden Kolay Kurulum yaparak Ses Alanı Optimizasyonunu istediğiniz zaman etkinleştirin. HT-A9 Ev Sineması Sistemi, akıllı ve kolay kurulum için hoparlörler ile tavan arasındaki mesafeyi akıllı bir şekilde ölçer.

  Yenilikçi hoparlör tasarımı

  Yenilikçi hoparlör tasarımı

  Hoparlörlerimiz, üstün ses kalitesi ve 360 Spatial Sound Mapping için gereken geniş yönlülüğü sunmak amacıyla son teknolojilerle tasarlanmıştır. 

  Yukarı çıkışlı hoparlör (X-Balanced Speaker Unit)

  Yukarı çıkışlı hoparlör (X-Balanced Speaker Unit)

  Bu X-Balanced Speaker Unit, yukarıdan gelen etkileyici ses için sesi tavandan yansıtır.

  Geniş Yönlülük Sunan Woofer (X-Balanced Speaker Unit)

  Geniş Yönlülük Sunan Woofer (X-Balanced Speaker Unit)

  İçbükey şeklinin derinliğini en aza indirerek geniş yönlülük sunan bu yeni X-Balanced woofer’ın girinti efektini azalttık.

  X-Balanced Speaker Unit

  X-Balanced Speaker Unit

  Bu hoparlörlerin eşsiz dikdörtgen şekli daha zengin bas için diyafram alanını en üst düzeye çıkarır. Ayrıca sürücü gezinmesini azaltıp ses basıncını korur, daha az bozulma ve daha yüksek vokal netliği ortaya koyar. 

  19 mm Yumuşak Dome Tipi Tweeter

  19 mm Yumuşak Dome Tipi Tweeter

  Bu 19 mm Yumuşak Dome Tipi Tweeter, woofer ile birlikte çalışarak orta ila yüksek frekanslarda net, doğal ses üretir.

  Pahlı perde kenarları

  Pahlı perde kenarları

  Perde, hoparlörün yan taraflarında ses kırınımını azaltmak için pahlı kenarlarla tasarlanmıştır.

  Kendinizi üstün müzik kalitesine kaptırın

  Kendinizi üstün müzik kalitesine kaptırın

  Kristal netliğinde hassasiyet için Yüksek Çözünürlüklü Ses ile müziğin keyfini sanatçıların hayal ettiği gibi çıkarın. Dilerseniz gerçekten etkileyici bir canlı konser ya da stüdyo deneyimi için 360 Reality Audio ile yeni bir dinleme yöntemi keşfedin. HT-A9 Ev Sineması Sistemi ile müziğiniz daha önce görmediğiniz şekilde hayat bulur.

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı olarak yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokaller veya ara fasıllar gibi her şarkıdaki bireysel unsurları dinamik olarak tanıyarak daha zengin, daha eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getirir.

  Filmler ve oyunlar gerçek gibi gelir

  Filmler ve oyunlar gerçek gibi gelir

  Gerçekçi renkler ve derinlikle dolu canlı sahneler izleyin. HT-A9 Ev Sineması Sistemi üzerinden oynatıldığında orijinal görüntü kalitesinin tümü korunur, böylece filmlerinize kendinizi tamamen kaptırabilirsiniz. HT-A9 yeni formatları desteklediği için, oyunlar da çok daha heyecanlı ve gerçekçidir.

  İsteğe bağlı subwoofer ile daha derin bas sesi duyun 

  İsteğe bağlı subwoofer ile daha derin bas sesi duyun 

  Sisteminize düşük frekanslarla ilgilenecek isteğe bağlı bir subwoofer eklemeniz, sistemin sesleri öncesine göre daha etkili ve güçlü bir şekilde üretmesini sağlar. Dinlediğiniz her şeyde daha derin bas, daha yüksek ses netliği ve daha yüksek kalite sağlayacak şekilde tasarlanmış iki model bulunur. 

  SA-SW5 isteğe bağlı subwoofer

  SA-SW5 isteğe bağlı subwoofer

  Pasif radyatörlü 180 mm sürücü ile 300 W derin, zengin bas.

  SA-SW3 isteğe bağlı subwoofer

  SA-SW3 isteğe bağlı subwoofer

  160 mm sürücü içeren kompakt bass reflex subwoofer ile 200 W ses.

  En iyi kullanım Sony TV’lerledir

  HT-A9, BRAVIA™ TV’ler ile eşleştirildiğinde en iyi görüntü ve ses kalitemizle size en üstün sürükleyici görsel-işitsel deneyimi sunar. BRAVIA için ideal surround ses sistemidir. 

  Akustik Merkez Senkronizasyonu ile daha da yüksek sürükleyicilik

  Birlikte verilen kabloyla bir BRAVIA TV’ye bağlandığında, TV hoparlörü, Ev Sineması Sisteminizde merkez kanal görevini üstlenir ve 360 Spatial Sound Mapping kurulumunun bir parçası olur. Böylece gerçekten sürükleyici bir deneyim için ses ekrandakilerle hassas bir şekilde eşleşir.

  Hareketle mükemmel uyum içinde bir ses

  Hareketle mükemmel uyum içinde bir ses

  Akustik Merkez Senkronizasyonu ile diyaloğu karakterin tam sahnede durduğu yerden duyarsınız. Hareket ve sesin hassasiyetle hizalanmasıyla, izleme deneyiminiz çok daha sürükleyici olur.

  BRAVIA TV’lerle zahmetsiz kontrol

  BRAVIA TV’lerle zahmetsiz kontrol

  Yeni BRAVIA TV’lere bağlandığında, her şey kusursuz şekilde birbirine bağlanır. Sadece TV kumandasını kullanarak ses ayarlarını ve ses seviyesini kontrol edin ve favori programlarınızı izlerken ses sisteminin durumunu kolayca görün. Entegre kullanıcı arayüzü ile, Ev Sineması Sistemi ayarları otomatik olarak BRAVIA TV’lerin Hızlı Ayar menüsünde görünür.

  Tüm ailenizle müziğin keyfini çıkarın 

  Spotify gibi popüler müzik hizmetlerine kolayca erişin ve hem Chromecast hem de Apple AirPlay 2 ile favori albüm ve çalma listelerinizin akışını yapın. Ailenizi çağırın ve partiye başlayın. 

  Evde herkes en iyi yerde oturur

  Evde herkes en iyi yerde oturur

  Çok geniş bir dinleme alanıyla, kenarlarda dışta oturuyor olsalar dahi ailenin tamamı, müzik akışı deneyiminin keyfini tam anlamıyla çıkarabilir.

  Bluetooth® bağlantısı

  Bluetooth® bağlantısı

  Bluetooth® teknolojisi ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin. 

  Wi-Fi akışı

  Wi-Fi akışı

  Dahili Wi-Fi veya LAN ile internete bağlanın ve ev ağı üzerinden cihazlarınızdan müzik akışı yapın.

  Spotify Connect™

  Spotify Connect™

  Uzaktan kumanda olarak cihazınızda Spotify Connect™ uygulamasını kullanarak hoparlörünüzden doğrudan Spotify akışı yapın.

  Chromecast built-in

  Chromecast built-in

  Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

  Apple AirPlay 2

  Apple AirPlay 2

  Favori Apple cihazlarınızdan Ev Sineması Sisteminize müzik paylaşımı yapın. Hepsi bir dokunuşla.

  Konumsal sesle filmlerin keyfini daha önce görülmemiş şekilde çıkarın 

  Konumsal sesle filmlerin keyfini daha önce görülmemiş şekilde çıkarın 

  Akıllı bir algoritma, yukarıdan gelen ve her yeri kapsayan sesi geleneksel surround sesle ve hatta stereo sesle birleştirir ve dinlediğiniz her şeyi etkileyici 360 Konumsal Ses deneyimlerine dönüştürür. Etkinleştirmek için uzaktan kumandadaki Sürükleyici AE düğmesine basmanız yeterli.

  Sesle kontrol

  Sesle kontrol

  Ev Sineması Sistemi, Chromecast built-in ile Google Assistant özellikli cihazlarla ve Amazon Alexa özellikli cihazlarla uyumludur. Sadece sesinizi kullanarak müzik çalmayı başlatmak, ses seviyesini değiştirmek veya birçok başka işlevi kullanmak için HT-A9’u Google Home uygulamasıyla hoparlör grubunuza eklemeniz yeterlidir.

  Çok Yönlü Blok Tasarımı

  HT-A9, en yeni ev ses sistemlerimizden biridir ve Çok Yönlü Blok konsepti kullanılarak tasarlanmıştır. Silindir şekli, 360 konumsal ses sağlayan tek bir yekpare bloku temsil eder. Düz arka yüzeyle duvara mükemmel bir şekilde yaslanabilir. Açık gri renk duvarlara, raflara ve diğer mobilyalara uyum sağlar.

  Saniyeler içinde kurulum 

  Saniyeler içinde kurulum 

  HT-A9, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma neredeyse hazırdır. Tek yapmanız gereken fişini takmak, HDMI ile TV’nize bağlamak ve gücü açmaktır. LAN, HDMI Girişi ve HDMI Çıkışı (eARC) ile, yeni bir konumsal surround ses deneyimi yaşamak için her şey hazırdır.

  Oturma odanızın tamamında sürükleyici bir aile deneyimi yaratın

  Oturma odanızın tamamında sürükleyici bir aile deneyimi yaratın

  HT-A9’un ultra geniş surround sesi, ailenizle evde geçirdiğiniz film izleme zamanını hiç olmadığı kadar heyecanlı ve eğlenceli hale getirir.

 • Ürün Özellikleri

  HT-A9

  360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®/DTS:X® Ev Sineması Sistemi | HT-A9

  360 Spatial Sound Mapping ile surround sesin ötesine geçin

  360 Spatial Sound Mapping, Ses Alanı Optimizasyonu, Sürükleyici AE ve kablosuz bağlanabilirlik sunan Ev Sineması Sistemi

  • 12 adede kadar fantom hoparlörle 360 Spatial Sound Mapping
  • Ultra geniş dinleme alanı, yaşam alanınızın her yerini doldurur
  • Ses Alanı Optimizasyonu ve kablosuz bağlanabilirlik, optimum ses ayarıyla esnek düzene olanak tanır

  Ortamınıza göre uyarlanan 360 Konumsal Ses

  Devrim yaratan 360 Spatial Sound Mapping teknolojimiz, sadece dört hoparlörden on iki adede kadar fantom hoparlör üretir. 

  360 Spatial Sound deneyimi, sanki sahnenin içindeymişsiniz gibi

  360 Spatial Sound deneyimi, sanki sahnenin içindeymişsiniz gibi

  Optimum ses alanında birden çok fantom hoparlörle her yandan çevrelendiğinizde, her kanat çırpışını ve rüzgar şiddetlenmesini inanılmaz yoğunlukla duyarsınız. Oturma odanızla birlikte filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

  Ultra geniş 360 Spatial Sound deneyimini yaşayın

  Ultra geniş dinleme alanı, yaşam alanınızın her yerini doldurur. Aileniz ve arkadaşlarınız, odanın neresinde olurlarsa olsunlar, aynı ses deneyimini yaşar. Dinleme alanı, TV’nin önündeki alanla sınırlı değildir, çok daha geniş bir alanı kapsar.

  Her türlü oturma odası için çok yönlü düzen

  Her türlü oturma odası için çok yönlü düzen

  Mobilyalarınızı yeniden düzenlemenize veya hoparlörlerinizi hassas bir şekilde yerleştirmenize gerek yoktur. HT-A9, her hoparlörde çift mikrofon kullanarak bağıl yüksekliklerini ve konumlarını incelikle ölçer ve sistemin, on iki fantom hoparlör üretmesini ve odanızı tamamen sürükleyici konumsal sesle çevrelemesini sağlar.

  Kablosuz olarak bağlanın

  Kablosuz olarak bağlanın

  Kontrol kutusunu TV’nin yanına koyun ve HDMI ile bağlayın. Dört hoparlör kontrol kutusuna kablosuz olarak bağlanır, böylece yaşam alanınızda kablolar olmaz.

  Ses Alanı Optimizasyonu

  TV ekranında ana menüden Kolay Kurulum yaparak Ses Alanı Optimizasyonunu istediğiniz zaman etkinleştirin. HT-A9 Ev Sineması Sistemi, akıllı ve kolay kurulum için hoparlörler ile tavan arasındaki mesafeyi akıllı bir şekilde ölçer.

  Yenilikçi hoparlör tasarımı

  Yenilikçi hoparlör tasarımı

  Hoparlörlerimiz, üstün ses kalitesi ve 360 Spatial Sound Mapping için gereken geniş yönlülüğü sunmak amacıyla son teknolojilerle tasarlanmıştır. 

  Yukarı çıkışlı hoparlör (X-Balanced Speaker Unit)

  Yukarı çıkışlı hoparlör (X-Balanced Speaker Unit)

  Bu X-Balanced Speaker Unit, yukarıdan gelen etkileyici ses için sesi tavandan yansıtır.

  Geniş Yönlülük Sunan Woofer (X-Balanced Speaker Unit)

  Geniş Yönlülük Sunan Woofer (X-Balanced Speaker Unit)

  İçbükey şeklinin derinliğini en aza indirerek geniş yönlülük sunan bu yeni X-Balanced woofer’ın girinti efektini azalttık.

  X-Balanced Speaker Unit

  X-Balanced Speaker Unit

  Bu hoparlörlerin eşsiz dikdörtgen şekli daha zengin bas için diyafram alanını en üst düzeye çıkarır. Ayrıca sürücü gezinmesini azaltıp ses basıncını korur, daha az bozulma ve daha yüksek vokal netliği ortaya koyar. 

  19 mm Yumuşak Dome Tipi Tweeter

  19 mm Yumuşak Dome Tipi Tweeter

  Bu 19 mm Yumuşak Dome Tipi Tweeter, woofer ile birlikte çalışarak orta ila yüksek frekanslarda net, doğal ses üretir.

  Pahlı perde kenarları

  Pahlı perde kenarları

  Perde, hoparlörün yan taraflarında ses kırınımını azaltmak için pahlı kenarlarla tasarlanmıştır.

  Kendinizi üstün müzik kalitesine kaptırın

  Kendinizi üstün müzik kalitesine kaptırın

  Kristal netliğinde hassasiyet için Yüksek Çözünürlüklü Ses ile müziğin keyfini sanatçıların hayal ettiği gibi çıkarın. Dilerseniz gerçekten etkileyici bir canlı konser ya da stüdyo deneyimi için 360 Reality Audio ile yeni bir dinleme yöntemi keşfedin. HT-A9 Ev Sineması Sistemi ile müziğiniz daha önce görmediğiniz şekilde hayat bulur.

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı olarak yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokaller veya ara fasıllar gibi her şarkıdaki bireysel unsurları dinamik olarak tanıyarak daha zengin, daha eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getirir.

  Filmler ve oyunlar gerçek gibi gelir

  Filmler ve oyunlar gerçek gibi gelir

  Gerçekçi renkler ve derinlikle dolu canlı sahneler izleyin. HT-A9 Ev Sineması Sistemi üzerinden oynatıldığında orijinal görüntü kalitesinin tümü korunur, böylece filmlerinize kendinizi tamamen kaptırabilirsiniz. HT-A9 yeni formatları desteklediği için, oyunlar da çok daha heyecanlı ve gerçekçidir.

  İsteğe bağlı subwoofer ile daha derin bas sesi duyun 

  İsteğe bağlı subwoofer ile daha derin bas sesi duyun 

  Sisteminize düşük frekanslarla ilgilenecek isteğe bağlı bir subwoofer eklemeniz, sistemin sesleri öncesine göre daha etkili ve güçlü bir şekilde üretmesini sağlar. Dinlediğiniz her şeyde daha derin bas, daha yüksek ses netliği ve daha yüksek kalite sağlayacak şekilde tasarlanmış iki model bulunur. 

  SA-SW5 isteğe bağlı subwoofer

  SA-SW5 isteğe bağlı subwoofer

  Pasif radyatörlü 180 mm sürücü ile 300 W derin, zengin bas.

  SA-SW3 isteğe bağlı subwoofer

  SA-SW3 isteğe bağlı subwoofer

  160 mm sürücü içeren kompakt bass reflex subwoofer ile 200 W ses.

  En iyi kullanım Sony TV’lerledir

  HT-A9, BRAVIA™ TV’ler ile eşleştirildiğinde en iyi görüntü ve ses kalitemizle size en üstün sürükleyici görsel-işitsel deneyimi sunar. BRAVIA için ideal surround ses sistemidir. 

  Akustik Merkez Senkronizasyonu ile daha da yüksek sürükleyicilik

  Birlikte verilen kabloyla bir BRAVIA TV’ye bağlandığında, TV hoparlörü, Ev Sineması Sisteminizde merkez kanal görevini üstlenir ve 360 Spatial Sound Mapping kurulumunun bir parçası olur. Böylece gerçekten sürükleyici bir deneyim için ses ekrandakilerle hassas bir şekilde eşleşir.

  Hareketle mükemmel uyum içinde bir ses

  Hareketle mükemmel uyum içinde bir ses

  Akustik Merkez Senkronizasyonu ile diyaloğu karakterin tam sahnede durduğu yerden duyarsınız. Hareket ve sesin hassasiyetle hizalanmasıyla, izleme deneyiminiz çok daha sürükleyici olur.

  BRAVIA TV’lerle zahmetsiz kontrol

  BRAVIA TV’lerle zahmetsiz kontrol

  Yeni BRAVIA TV’lere bağlandığında, her şey kusursuz şekilde birbirine bağlanır. Sadece TV kumandasını kullanarak ses ayarlarını ve ses seviyesini kontrol edin ve favori programlarınızı izlerken ses sisteminin durumunu kolayca görün. Entegre kullanıcı arayüzü ile, Ev Sineması Sistemi ayarları otomatik olarak BRAVIA TV’lerin Hızlı Ayar menüsünde görünür.

  Tüm ailenizle müziğin keyfini çıkarın 

  Spotify gibi popüler müzik hizmetlerine kolayca erişin ve hem Chromecast hem de Apple AirPlay 2 ile favori albüm ve çalma listelerinizin akışını yapın. Ailenizi çağırın ve partiye başlayın. 

  Evde herkes en iyi yerde oturur

  Evde herkes en iyi yerde oturur

  Çok geniş bir dinleme alanıyla, kenarlarda dışta oturuyor olsalar dahi ailenin tamamı, müzik akışı deneyiminin keyfini tam anlamıyla çıkarabilir.

  Bluetooth® bağlantısı

  Bluetooth® bağlantısı

  Bluetooth® teknolojisi ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin. 

  Wi-Fi akışı

  Wi-Fi akışı

  Dahili Wi-Fi veya LAN ile internete bağlanın ve ev ağı üzerinden cihazlarınızdan müzik akışı yapın.

  Spotify Connect™

  Spotify Connect™

  Uzaktan kumanda olarak cihazınızda Spotify Connect™ uygulamasını kullanarak hoparlörünüzden doğrudan Spotify akışı yapın.

  Chromecast built-in

  Chromecast built-in

  Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

  Apple AirPlay 2

  Apple AirPlay 2

  Favori Apple cihazlarınızdan Ev Sineması Sisteminize müzik paylaşımı yapın. Hepsi bir dokunuşla.

  Konumsal sesle filmlerin keyfini daha önce görülmemiş şekilde çıkarın 

  Konumsal sesle filmlerin keyfini daha önce görülmemiş şekilde çıkarın 

  Akıllı bir algoritma, yukarıdan gelen ve her yeri kapsayan sesi geleneksel surround sesle ve hatta stereo sesle birleştirir ve dinlediğiniz her şeyi etkileyici 360 Konumsal Ses deneyimlerine dönüştürür. Etkinleştirmek için uzaktan kumandadaki Sürükleyici AE düğmesine basmanız yeterli.

  Sesle kontrol

  Sesle kontrol

  Ev Sineması Sistemi, Chromecast built-in ile Google Assistant özellikli cihazlarla ve Amazon Alexa özellikli cihazlarla uyumludur. Sadece sesinizi kullanarak müzik çalmayı başlatmak, ses seviyesini değiştirmek veya birçok başka işlevi kullanmak için HT-A9’u Google Home uygulamasıyla hoparlör grubunuza eklemeniz yeterlidir.

  Çok Yönlü Blok Tasarımı

  HT-A9, en yeni ev ses sistemlerimizden biridir ve Çok Yönlü Blok konsepti kullanılarak tasarlanmıştır. Silindir şekli, 360 konumsal ses sağlayan tek bir yekpare bloku temsil eder. Düz arka yüzeyle duvara mükemmel bir şekilde yaslanabilir. Açık gri renk duvarlara, raflara ve diğer mobilyalara uyum sağlar.

  Saniyeler içinde kurulum 

  Saniyeler içinde kurulum 

  HT-A9, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma neredeyse hazırdır. Tek yapmanız gereken fişini takmak, HDMI ile TV’nize bağlamak ve gücü açmaktır. LAN, HDMI Girişi ve HDMI Çıkışı (eARC) ile, yeni bir konumsal surround ses deneyimi yaşamak için her şey hazırdır.

  Oturma odanızın tamamında sürükleyici bir aile deneyimi yaratın

  Oturma odanızın tamamında sürükleyici bir aile deneyimi yaratın

  HT-A9’un ultra geniş surround sesi, ailenizle evde geçirdiğiniz film izleme zamanını hiç olmadığı kadar heyecanlı ve eğlenceli hale getirir.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
Benzer Ürünler
Yeni
Ürün
Sony - Sony HT-A7000 Yeni 7.1.2 Kanal Dolby Atmos®/ DTS:X® Sound Bar Sony - Sony HT-A7000 Yeni 7.1.2 Kanal Dolby Atmos®/ DTS:X® Sound Bar (1)
Yeni
Ürün
Sony - Sony HT-G700 3.1 Kanal Dolby Atmos Sound Bar Sony - Sony HT-G700 3.1 Kanal Dolby Atmos Sound Bar (1)
%8indirimli
5.999,00 TL
5.499,00 TL
%14indirimli
2.799,00 TL
2.399,00 TL
%6indirimli
3.599,00 TL
3.399,00 TL
%11indirimli
3.699,00 TL
3.299,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony HT-SF200 2.1 Kanal Kompakt Subwoofer Hoparlör Sony - Sony HT-SF200 2.1 Kanal Kompakt Subwoofer Hoparlör (1)
%13indirimli
2.859,00 TL
2.499,00 TL
%6indirimli
1.699,00 TL
1.599,00 TL
%13indirimli
3.999,00 TL
3.499,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony HT-S40R Kablosuz arka hoparlör 5.1 Ses Sistemi Sony - Sony HT-S40R Kablosuz arka hoparlör 5.1 Ses Sistemi (1)
%6indirimli
5.299,00 TL
4.999,00 TL
Yeni
Ürün
Sony - Sony HT-ZF9 3.1 Kanal Dolby Atmos Soundbar
%8indirimli
7.599,00 TL
6.999,00 TL
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.